Słownik ATM ( Asynchronous Transfer Mode) definicja. Czym jest technologia komunikacyjna, zapewnia.

Czy przydatne?

Definicja ATM ( Asynchronous Transfer Mode)

Co to znaczy ATM ( ASYNCHRONOUS TRANSFER MODE): ATM (Asynchronous Transfer Mode) - szerokopasmowa technologia komunikacyjna, zapewnia przesyłanie danych interakcyjnych, plików, sygnału wizyjnego a również możliwa jest transmisja głosu. To jest standard, który aktualnie może być użytkowany zarówno w sieciach lokalnych LAN, jak i rozległych WAN. Wiadomość w tym standardzie przesyłana jest w formie pakietów wyposażonych w nagłówek o wielkości 5 bajtów (dane to od 48 do 53 bajtów). Komercyjne sieci obsługują transmisję danych z szybkością 155 Mb/s. Teoretyczny transfer to 1.2 Gb/s

Definicja Adres IP:
Co to jest nadawany interfejsowi sieciowemu dla sieci opartej na protokole IP. Adres ten może się dowolnie zamieniać, ale do poprawnej pracy musi być niepowtarzalny w obrębie jednej sieci. W przeważnie atm ( asynchronous transfer mode) co znaczy.
Definicja AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro):
Co to jest Accelerated Graphics Port Pro) - rozszerzenie specyfikacji AGP mające na celu powiększenie ilości prądu dostarczanej do karty graficznej. Istnieją dwa rodzaje tego rodzaju kart - AGP Pro50 i AGP atm ( asynchronous transfer mode) krzyżówka.
Definicja ARPANET (Advanced Research Projects Agency Network):
Co to jest Research Projects Agency Network) - pionierska sieć dalekiego zasięgu (WAN), była stworzona by ułatwić wymianę informacji między uniwersytetami i innymi organizacjami badawczymi. ARPANET zaczęła atm ( asynchronous transfer mode) co to jest.
Definicja AVR (Automatic Voltage Regulation):
Co to jest Voltage Regulation - Automatyczna Klasyfikacja Napięcia) - przewarzająca część zasilaczy typu line-interactive jest zaopatrzonych w układ AVR. Układ ten sprawdza wejściowe napięcie sieciowe czy atm ( asynchronous transfer mode) słownik.
Definicja AES (Advenced Encryption Standard):
Co to jest Encryption Standard) - symetryczny szyfr blokowy, następca algorytmu DES. Pracuje na 128-bitowych blokach danych używając kluczy o długościach 128, 192 i 256 bitów. W zależności od długości klucza atm ( asynchronous transfer mode) czym jest.

Czym jest ATM ( Asynchronous Transfer znaczenie w Słownik informatyka A .