Słownik H.264 definicja. Czym jest od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów.

Czy przydatne?

Definicja 264 H

Co to znaczy H.264: H.264 - następna pochodna MPEG-4, która znacząco rożni się od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów wysokiej rozdzielczości. Przeważnie spotykamy się z nim w razie HD-DVD i dysków Blu-ray

Definicja HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection):
Co to jest bandwidth Digital Content Protection) - mechanizmem pozwalający na przesyłania sygnału audio i film w formie danych cyfrowych między dwoma urządzeniami. Celem technologi HDCP jest uniemożliwienie h.264 co znaczy.
Definicja HDMI (High Definition Multimedia Interface):
Co to jest Definition Multimedia Interface) - interfejs zapewniający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału wizji i fonii. Dane przekazywane są bez zniekształceń czy utraty jakości. Pozwala łączyć ze h.264 krzyżówka.
Definicja HTML (HyperText Markup Language):
Co to jest Markup Language) - hipertekstowy język znaczników. To jest język opisu stron WWW. Dzięki wykorzystaniu szczególnych znaczników pozwala on na w miarę łatwe tworzenie stron, które w dalszym ciągu mogą h.264 co to jest.
Definicja Hub (Koncentrator):
Co to jest Hub (koncentrator) - urządzenie wykorzystywane do rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia sieciowego, komputera), do wszystkich urządzeń wpiętych do tego hub'a h.264 słownik.

Czym jest H.264 znaczenie w Słownik informatyka H .