Słownik DSL (Digital Subscriber Line) definicja. Czym jest rodzina technologii szerokopasmowego.

Czy przydatne?

Definicja DSL (Digital Subscriber Line)

Co to znaczy DSL (DIGITAL SUBSCRIBER LINE): DSL (Digital Subscriber Line) - cyfrowa linia abonencka, rodzina technologii szerokopasmowego dostępu do Internetu. Dla technologii ADSL szybkość jest niesymetryczna (upload niższy niż download) , z kolei prędkości te są symetryczne w technologii SDSL

Definicja DDNS (Dynamic DNS):
Co to jest Dynamiczny DNS) - to usługa sieciowa pozwalająca na dostęp do urządzeń sieciowych nie posiadających stałego adresu IP. W tym celu by uzyskać adres IP serwera funkcjonującego w sieci pod zmiennym dsl (digital subscriber line) co to jest.
Definicja DGPS:
Co to jest różnicowa polegająca na wprowadzeniu poprawki do pomiarów realizowanych poprzez odbiornik. Poprawka pochodzi ze stacji referencyjnej. Wykorzystanie w odbiorniku poprawek różnicowych pozwala osiągnąć dsl (digital subscriber line) definicja.
Definicja DOP (Dilution Of Precision):
Co to jest DOP (Dilution of Precision) - parametr dokładności pozycji obliczany opierając się na danych o konstelacji obecnie stosowanych satelitów odnosząc się do położenia odbiornika GPS dsl (digital subscriber line) co znaczy.
Definicja DPC (Digital Power Control):
Co to jest Control) - to jest niepowtarzalny, błyskotliwy systemem kierowania i kontroli mechanizmów zachodzących w linii zasilającej chronione urządzenie. Istotą mechanizmu DPC jest całkowite przejęcie dsl (digital subscriber line) słownik.
Definicja DNS (Domain Name Server):
Co to jest DNS (Domain Name Server) - serwer nazw domen. To jest komputer w sieci Internet, do którego inne odwołują się celem dokonania konwersji nazwy komputera na jego adres numeryczny (IP dsl (digital subscriber line) znaczenie.

Czym jest DSL (Digital Subscriber Line znaczenie w Słownik informatyka D .