Słownik UDP (User Datagram Protocol) definicja. Czym jest używana do kontroli komunikatów i.

Czy przydatne?

Definicja UDP (User Datagram Protocol)

Co to znaczy UDP (USER DATAGRAM PROTOCOL): UDP (User Datagram Protocol) - część protokołu TCP/IP, używana do kontroli komunikatów i transmisji danych w sytuacjach, gdy nie jest wymagane potwierdzenie dostarczenia pakietów. W takim przypadku przesyłanie potwierdzenia spoczywa na barkach aplikacji wykorzystującej protokół UDP

Definicja UVP (Under Voltage Protection):
Co to jest Protection) - zabezpiecza przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych. Jest spotykane znacząco rzadziej niż OVP, gdyż zbyt niskie napięcie nie uszkadza zasilanych podzespołów, może jednak udp (user datagram protocol) co to jest.
Definicja UTF-8 (Unicode Transformation Format):
Co to jest UTF-8 (Unicode Transformation Format) - mechanizm kodowania Unicode udp (user datagram protocol) definicja.
Definicja URL (Uniform Resource Locator):
Co to jest URL (Uniform Resource Locator) - w wolnym tłumaczeniu uniwersalny identyfikator zasobów. To jest specyfikacja protokołu, formatu, autoryzacji (rzadko używane) i lokalizacji danych w sieci Internet udp (user datagram protocol) co znaczy.
Definicja USB (Universal Serial Bus):
Co to jest Serial Bus – Uniwersalna Magistrala Szeregowa) - uniwersalny port komunikacyjny, następca portów szeregowego i równoległego. Przygotowany dzięki współpracy spółek Compaq, DEC, IBM, Intel i Microsoft udp (user datagram protocol) słownik.
Definicja UTM (Unified Threat Management):
Co to jest Management) - to jest urządzenie zapewniające pełną ochronę sieci na styku sieci lokalnej z Internetem. Zawiera wszystkie przedmioty konieczne do skutecznej ochrony: firewall korporacyjny, mechanizm udp (user datagram protocol) znaczenie.

Czym jest UDP (User Datagram Protocol znaczenie w Słownik informatyka U .