Słownik DOP (Dilution of Precision) definicja. Czym jest obliczany opierając się na danych o.

Czy przydatne?

Definicja DOP (Dilution of Precision)

Co to znaczy DOP (DILUTION OF PRECISION): DOP (Dilution of Precision) - parametr dokładności pozycji obliczany opierając się na danych o konstelacji obecnie stosowanych satelitów odnosząc się do położenia odbiornika GPS

Definicja DGPS:
Co to jest różnicowa polegająca na wprowadzeniu poprawki do pomiarów realizowanych poprzez odbiornik. Poprawka pochodzi ze stacji referencyjnej. Wykorzystanie w odbiorniku poprawek różnicowych pozwala osiągnąć dop (dilution of precision) co znaczy.
Definicja DARPA:
Co to jest Departament of Defense Advanced Research Project Agency) - organizacja rządowa Stanów Zjednoczonych która rozpoczęła prace nad protokołem TCP/IP i siecią ARPAnet, która stała się protoplastą dop (dilution of precision) krzyżówka.
Definicja DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol):
Co to jest Configuration Protocol - Protokół Dynamicznego Konfigurowania Węzłów) – następca BOOTP, jako standard zafunkcjonował w 1993 roku. Umożliwia automatyczną konfigurację sieciową komputera dzięki danym dop (dilution of precision) co to jest.
Definicja DNS (Domain Name Server):
Co to jest DNS (Domain Name Server) - serwer nazw domen. To jest komputer w sieci Internet, do którego inne odwołują się celem dokonania konwersji nazwy komputera na jego adres numeryczny (IP dop (dilution of precision) słownik.
Definicja DDNS (Dynamic DNS):
Co to jest Dynamiczny DNS) - to usługa sieciowa pozwalająca na dostęp do urządzeń sieciowych nie posiadających stałego adresu IP. W tym celu by uzyskać adres IP serwera funkcjonującego w sieci pod zmiennym dop (dilution of precision) czym jest.

Czym jest DOP (Dilution of Precision znaczenie w Słownik informatyka D .