Słownik CSTN (Color Super-Twist Nematic) definicja. Czym jest wyświetlacza ciekłokrystalicznego z.

Czy przydatne?

Definicja CSTN (Color Super-Twist Nematic)

Co to znaczy CSTN (COLOR SUPER-TWIST NEMATIC): CSTN (Color Extra-Twist Nematic) - rodzaj kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego z pasywną matrycą. Prekursorem technologii CSTN była spółka Sharp Electronics. Pierwsze wyświetlacze miały długi czas reakcji co z powodu objawiało się smużeniem. Współczesne dorównują już pod tym względem wyświetlaczom z czynną matrycą. Niewątpliwą zaletą tych wyświetlaczy są niskie wydatki produkcji

Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit cstn (color super-twist nematic) co znaczy.
Definicja CSS (Content Scramble System):
Co to jest Scramble Mechanizm) - chroni przed kopiowaniem płyty DVD Film. CSS to mechanizm szyfrowania zawartości, gdzie każda scena filmu może być kodowana z użyciem unikalnego, zaszyfrowanego klucza cstn (color super-twist nematic) krzyżówka.
Definicja CMS - System Zarządzania Treścią:
Co to jest Kierowania Treścią (Content Management Mechanizm) - internetowa aplikacja, pozwalająca na utworzenie serwisu www i proste jego aktualizowanie, bez konieczności poznawania technicznych rozwiązań na cstn (color super-twist nematic) co to jest.
Definicja Compact Flash (CF):
Co to jest jedna z najpopularniejszych kart pamięci, gdzie zastosowano pamięć Flash EEPROM. Jej początki to rok 1994 r. a artysta SanDisk Corporation. Zasilana napięciem: 3,3 V albo 5,0 V. Sporą zaletą kart cstn (color super-twist nematic) słownik.
Definicja CrossFire:
Co to jest przygotowana poprzez firmę ATI technologia będąca przykładem SLI, pozwalająca na współpracę dwóch kart graficznych. Generowanie obrazu podzielone jest na każdą z kart. Ma to na celu przyspieszenie cstn (color super-twist nematic) czym jest.

Czym jest CSTN (Color Super-Twist znaczenie w Słownik informatyka C .