Słownik QuickTime co to jest? Do czego służy poświęcony dla komputera Macintosh, aktualnie dostepny.

Czy przydatne?

Co to jest QuickTime

Co to jest QUICKTIME: multimedialny program narzedziowy spółki Apple, poczatkowo poświęcony dla komputera Macintosh, aktualnie dostepny równiez w systemach Windows, sluzacy do wygodnej synchronizacji osadzanego w dokumentach obrazu i dzwieku; uzyteczny na przykład przy opracowywaniu prezentacji komputerowych albo stron WWW
Jak działa Quattro Pro:
Co to jest dostępny arkusz kalkulacyjny, jeden ze sztandarowych produktów spółki Borland International quicktime co znaczy.
Jak działa QIC:
Co to jest tasmy magnetycznej o szerokosci 0,25 cala, mieszczacej od 20 do 32 równoleglych kanalów informacji, zapisywanej blokami o dlugosci 512 albo 1024 B w segmentach po 32 bloki, nie mniej jednak 8 bloków quicktime krzyżówka.
Jak działa Quake:
Co to jest gra typu bij-zabij z 1996 r. ( id Software), kontynuacja stylu Doom, klasyfikowana tez jako gra strategiczna, podobnie jak Doom zawierajaca mozliwosci rozszerzen jej fabrycznych 32 poziomów quicktime co to jest.
Jak działa QWERTY:
Co to jest znaków na klawiaturze, który jest druga natura dla wprawnych (400-600 znaków/min) i droga poprzez meke dla poczatkujacych. Uklad Q. zostal zaprojektowany z mysla o utrudnianiu blokowania dwu czcionek quicktime słownik.

Czym jest Quicktime znaczenie w Słownik programisty Q .