Słownik interakcyjny co to jest? Do czego służy dzialajacy w trybie interakcyjnym. Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest interakcyjny

Co to jest INTERAKCYJNY: dzialajacy w trybie interakcyjnym. Zobacz tez wsadowy
Jak działa Interfejs Gniazd:
Co to jest komunikacji miedzyprocesowej użytkowany w systemie UNIX, umozliwiajacy lacznosc za pomoca logicznych gniazd, obslugiwanych programowo w sposób podobny do interfejsu plików za pomoca zbioru wywolan interakcyjny co znaczy.
Jak działa Identyfikator Procesu:
Co to jest jednoznacznie wyrózniajaca mechanizm w systemie UNIX, generowana poprzez jadro w momencie tworzenia procesu; wartosc zwracana poprzez funkcje systemowa fork do procesu, który utworzyl mechanizm interakcyjny krzyżówka.
Jak działa Infobahn:
Co to jest infostrada; rzadkie w terminologii informatycznej zapozyczenie niemieckie na wzór autobahn - autostrada interakcyjny co to jest.
Jak działa Izolacja:
Co to jest srodowiska zewnetrznego; w razie Ä transakcji i. znaczy gwarancje bezkolizyjnego ich wykonywania, tzn. posrednie konsekwencje transakcji nie sa widoczne dla innych transakcji. Zobacz ukrywanie interakcyjny słownik.
Jak działa Interfejs W Jezyku Naturalnym:
Co to jest komunikacji z komputerem za pomoca polecen wydawanych w jezyku naturalnym obslugujacej go osoby, czesto glosowo; znajduje wykorzystanie w rutynowych zestawach dzialan (na przykład polecenia otwórz interakcyjny czym jest.

Czym jest Interakcyjny znaczenie w Słownik programisty I .