Definicja W2k co oznacza. Czym jest skrót oznaczający mechanizm operacyjny Windows 2000. Słownik.

Czy przydatne?

Definicja W2K

Co to jest W2K skrót oznaczający mechanizm operacyjny Windows 2000
Definicja Worm Lub Robak:
Co to jest robak) – rodzaj samoreplikującego się wirusa komputerowego, który nie wymienia zawartości plików, lecz rezyduje w pamięci komputera wciąż mnożąc się. Worm używa części mechanizmu operacyjnego, dzięki w2k co znaczy.
Definicja Wątek:
Co to jest Thread) 1. – część artykułów w ekipie dyskusyjnej, dotycząca tego samego tematu. 2. – tak nazywa się najmniejsza część składowa procesu, dla której przydzielany jest określony czas procesora. Wątki w2k krzyżówka.
Definicja Wytnij I Wklej:
Co to jest Cut and paste) – dzięki polecenia Wytnij wyróżniony przedmiot zostaje wycięty z oryginału i kopiowany do Schowka Windows, a więc pamięci podręcznej. Dzięki poleceniu Wklej przedmiot zostaje w2k co to jest.
Definicja White Hat:
Co to jest biały kapelusz) – ustalenie opisujące hakera albo crackera, który włamuje się do mechanizmu komputerowego albo sieci z dobrymi intencjami. W przeciwieństwie do black hat, white hat włamuje się po to w2k słownik.
Definicja WildList:
Co to jest została ustanowiona w lipcu 1993 roku poprzez specjalistę do spraw rozwiązań antywirusowych Joe’a Wellsa. W dalszym ciągu publikowana była co miesiąc poprzez WildList Organization, a aktualnie w2k czym jest.

Czym jest W2k znaczenie w Słownik Internet W .