Definicja TTS co oznacza. Czym jest zamieniające dokumenty tekstowe na ludzką mowę, poświęcone do.

Czy przydatne?

Definicja Tts

Co to jest TTS (z angielskiego: Text-to-Speech) – oprogramowanie zamieniające dokumenty tekstowe na ludzką mowę, poświęcone do korekty tekstów albo dla wszystkich nie mogących używać w normalny sposób z monitorów. Komercyjne programy dźwiękowe regularnie dostarczane są z załączonymi programami typu TTS
Definicja TWAIN:
Co to jest pozwalający na komunikację skanerów i aparatów cyfrowych z programami graficznymi. Jeśli skaner zaopatrzony jest w sterownik TWAIN, można go obsługiwać dzięki każdego programu graficznego tts co to jest.
Definicja Tomasz Kolbusz:
Co to jest firmy Onet.pl. Tomasz Kolbusz (lat 36) ukończył japonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wraz z największym polskim producentem komputerów stworzył firmę Optimus Pascal Multimedia tts definicja.
Definicja Telnet:
Co to jest wykorzystywany do zdalnego wydawania poleceń komputerowi znajdującemu się w sieci komputerowej (przeważnie w Internecie). Po uruchomieniu telnetu użytkownik wpisuje nazwę hosta, z którym chce tts co znaczy.
Definicja TCP/IP:
Co to jest Transmission Control Protocol/Internet Protocol) – fundamentalne protokoły pozwalające na przesyłanie danych (pakietów) w sieciach komputerowych. TCP/IP jest fundamentem transmisji w Internecie tts słownik.
Definicja Tekstura Lub Textura:
Co to jest „powlekająca” obiekty 3D. Bez tekstur ściana korytarza w Quake (czy jakikolwiek inny przedmiot w grze 3D) byłaby zwyczajnie jednobarwną bryłą. Tekstura jest jak kolorowa tapeta położona na gołą tts znaczenie.

Czym jest TTS znaczenie w Słownik Internet T .