Definicja Power-up co oznacza. Czym jest otrzymując w zamian na przykład dodatkową porcję energii.

Czy przydatne?

Definicja Up Power

Co to jest POWER-UP   „znajdźka”, a więc obiekt, który zbieramy w trakcie gry, otrzymując w zamian na przykład dodatkową porcję energii, lepszą broń itd
Definicja Pamięć Zewnętrzna:
Co to jest pamięci komputerowej, zlokalizowanych dawniej poza komputerem, a aktualnie, szczególnie w razie mikrokomputerów, w tej samej obudowie. Jednostkami pamięci zewnętrznej są między innymi dyski twarde power-up co to jest.
Definicja Paragraf 31 Lub Filtr 31, Penalty 31:
Co to jest wyszukiwarce Google zaobserwowane w grudniu 2006 roku opierające na nagłym spadku pozycji pozycjonowanych stron w wynikach wyszukiwania z startowych miejsc do 31 miejsca albo precyzyjnie o 30 pozycji power-up definicja.
Definicja Playability:
Co to jest definicja względne, oparte na własnych doświadczeniach i odczuciach użytkowane w trakcie oceniania jakiejś gry. Jeśli potrafimy długo grać w jakąś grę i nam się nie nudzi znaczy to, iż gra ma sporą power-up co znaczy.
Definicja Physical Infrastructure Attack:
Co to jest ataku sieciowego typu DoS, należący do ekipy exploitów. To jest jeden z najprostszych sposobów na to, aby komputer podłączony do sieci przestał działać. Bazuje to na… przecięciu kabla łączącego power-up słownik.
Definicja Palacz:
Co to jest potoczne ustalenie na nagrywarkę CD/DVD. Zobacz także: piecyk power-up znaczenie.

Czym jest Power-up znaczenie w Słownik Internet P .