Definicja Aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja co oznacza. Czym jest aukcji.

Czy przydatne?

Definicja Aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja

Co to jest AUKCJA INTERNETOWA, AUKCJA ELEKTRONICZNA LUB E-AUKCJA (z angielskiego: electronic auction, e-auction) – rodzaj aukcji odbywającej się poprzez Internet dzięki serwisu aukcyjnego. W aukcji zwykle sprzedający ma za zadanie sprzedać swój wytwór albo usługę za jak najwyższą cenę, w trakcie gdy kupujący chce kupić oferowany wytwór po jak najniższej cenie. Dzięki Internetowi możliwe jest zdalne wzięcie udziału w licytacji przedmiotu.
Istnieje kilka rodzajów aukcji
Definicja Adware:
Co to jest oprogramowania, w którego oknie ukazują się bannery, pop-up‘y albo inny rodzaj reklamy. Dzięki reklamie autorzy zarabiają na programach, co pozwala na ich darmowe dystrybuowanie. Oprogramowanie typu aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja co znaczy.
Definicja ADSL:
Co to jest Asymetrie Digital Subscriber Line) – w najwyższym stopniu dostępną siecią przesyłania informacji jest sieć telefoniczna. W Stanach Zjednoczonych Ameryki i w krajach Europy Zach. na 100 mieszkańców aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja krzyżówka.
Definicja Aktywne Głośniki:
Co to jest głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja co to jest.
Definicja ACL:
Co to jest Access Control List) – tabela, która przekazuje systemowi operacyjnemu wiadomości o tym jakie prawa do danego pliku albo katalogu ma dany użytkownik w systemie. Do każdego obiektu przypisane są aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja słownik.
Definicja ARPanet:
Co to jest Advanced Research Projects Agency NETwork) – prekursor Internetu. Projekt rozwijany od późnych lat ’60 i inicjalnych ’70 poprzez amerykański departament obrony jako eksperymentalna sieć mogąca aukcja internetowa, aukcja elektroniczna lub e-aukcja czym jest.

Czym jest Aukcja internetowa, aukcja znaczenie w Słownik Internet A .