Definicja Notebook lub laptop co oznacza. Czym jest A4, grubości kilku cm i wadze kilku kg.

Czy przydatne?

Definicja Laptop Lub Notebook

Co to jest NOTEBOOK LUB LAPTOP przenośny mikrokomputer, o wielkości zbliżonej do formatu A4, grubości kilku cm i wadze kilku kg, wykorzystujący takie same procesory i mający takie same możliwości jak mikrokomputer stacjonarny. Notebooki posiadają monochromatyczne albo barwne, płaskie ekrany ciekłokrystaliczne, pomniejszoną klawiaturę i mogą być zaopatrzone we wszystkie urządzenia zewnętrzne, multimedia, modemy i tym podobne Ich wydatek jest wyższy od kosztu stacjonarnych odpowiedników (za minimalizację się płaci :-)), co wynika między innymi z konieczności stosowania szczególnych układów scalonych i dysków twardych o mniejszym zużyciu energii z akumulatorowego zasilania. Przy pomocy do pracy stacjonarnej można podłączyć sieciowy zasilacz (ładujący także akumulatory), pełnowymiarową klawiaturę, spory monitor, dowolne drukarki.
Do notebooków wytwarzane są także małogabarytowe drukarki przenośne, zasilane z akumulatorów, przeważnie atramentowe
Definicja Net:
Co to jest sieć komputerowa. Termin oznaczający zazwyczaj domyślnie sieć lokalną (LAN), lecz także może być stosowany na ustalenie co najmniej 2 komputerów mających sposobność współdzielenia zasobów notebook lub laptop co to jest.
Definicja NCQ:
Co to jest Native Command Queuing – rdzenne kolejkowanie poleceń) – rozwiązanie użytkowane w dyskach twardych SATA, które ma zoptymalizować jego działanie poprzez sposobność samodzielnego kierowania notebook lub laptop definicja.
Definicja Neostrada TP:
Co to jest łącza internetowego opartego na technologii DSL oferowanego poprzez Telekomunikację Polską. Neostrada dostępna jest w kilku pakietach różniących się prędkością przesyłu danych, limitem danych i notebook lub laptop co znaczy.
Definicja NKTalk:
Co to jest komunikator internetowy wbudowany w portal społecznościowy nasza-klasa.pl, który umożliwia porozumiewanie się w trybie rzeczywistym z użytkownikami tego portalu notebook lub laptop słownik.
Definicja Nasza-Klasa.Pl:
Co to jest najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych. Portal został uruchomiony 11 listopada 2006 roku poprzez Macieja Popowicza, Michała Bartoszkiewicza, Pawła Olchawa i Łukasza Adzińskiego notebook lub laptop znaczenie.

Czym jest Notebook lub laptop znaczenie w Słownik Internet N .