Definicja Zdumpować lub dumpować co oznacza. Czym jest Wyobraźmy sobie, iż mamy na warsztacie.

Czy przydatne?

Definicja Dumpować Lub Zdumpować

Co to jest ZDUMPOWAĆ LUB DUMPOWAĆ ta czynność bazuje na zapisaniu fragmentu pamięci do pliku. Wyobraźmy sobie, iż mamy na warsztacie program spakowany jakimś exepackerem, do którego nie mamy unpackera. Równocześnie chcemy się przyjrzeć listingowi programu. Wówczas kopiujemy dzięki procdumpa albo icedumpa (plug-in do SoftIce) część pamięci gdzie usadowił, rozpakował się nasz program, do pliku. Pomimo tego, że nie zawsze będzie można odtworzyć uruchamialny plik EXE (na przykład zamazana tablica importu uniemożliwia odczytanie nazw funkcji), to i tak widok oryginalnego kodu programu może sporo pomóc
Definicja Zwis:
Co to jest potoczne ustalenie na zawieszenie się programu albo mechanizmu operacyjnego zdumpować lub dumpować co znaczy.
Definicja ZOO:
Co to jest archiwum utworzone dzięki programu ZOO (zobacz punkt 2) 2. – dosowy program kompresujący, który tworzy pliki o rozszerzeniu ZOO (zobacz pojęcie 1). 3. Termin ten odnosi się do szkodliwego kodu (na zdumpować lub dumpować krzyżówka.
Definicja Zrzut Ekranu Lub Screenshot:
Co to jest zdjęcie okna z uruchomionym programem zdumpować lub dumpować co to jest.
Definicja Zarządzanie Energią:
Co to jest wszelkiego typu środków i metod mających na celu pomniejszenie poboru prądu poprzez urządzenia podłączone do komputera i stanowiące jego przedmioty składowe (monitor, drukarka, dysk twardy i tak zdumpować lub dumpować słownik.
Definicja Załącznik:
Co to jest Attachment) – przesyłka w formie pliku, dołączana do poczty elektronicznej, wysyłana zazwyczaj dla oszczędzenia czasu w formie skomprymowanej. Załącznik może zawierać dowolny rodzaj informacji zdumpować lub dumpować czym jest.

Czym jest Zdumpować lub dumpować znaczenie w Słownik Internet Z .