Definicja Zdumpować lub dumpować co oznacza. Czym jest Wyobraźmy sobie, iż mamy na warsztacie.

Czy przydatne?

Definicja Dumpować Lub Zdumpować

Co to jest ZDUMPOWAĆ LUB DUMPOWAĆ ta czynność bazuje na zapisaniu fragmentu pamięci do pliku. Wyobraźmy sobie, iż mamy na warsztacie program spakowany jakimś exepackerem, do którego nie mamy unpackera. Równocześnie chcemy się przyjrzeć listingowi programu. Wówczas kopiujemy dzięki procdumpa albo icedumpa (plug-in do SoftIce) część pamięci gdzie usadowił, rozpakował się nasz program, do pliku. Pomimo tego, że nie zawsze będzie można odtworzyć uruchamialny plik EXE (na przykład zamazana tablica importu uniemożliwia odczytanie nazw funkcji), to i tak widok oryginalnego kodu programu może sporo pomóc
Definicja Zapis/Odczyt Optyczny:
Co to jest sygnałów dzięki użyciu modulacji strumienia światła. Analogowa rejestracja optyczna ścieżki dźwiękowej na taśmie filmowej umożliwia odczyt przez modulację natężenia światła z lampy projekcyjnej zdumpować lub dumpować co to jest.
Definicja Zrzut Ekranu Lub Screenshot:
Co to jest zdjęcie okna z uruchomionym programem zdumpować lub dumpować definicja.
Definicja Zegar Czasu Rzeczywistego:
Co to jest zasilany baterią zegar, znajdujący się na płycie głównej komputera, odmierzający czas nawet wtedy, gdy komputer jest wyłączony zdumpować lub dumpować co znaczy.
Definicja z3:
Co to jest pierwsza na świecie maszyna cyfrowa z kompletnie automatycznym sterowaniem, skonstruowana poprzez K. Zusego (1941). Jest niekiedy uznawana za pierwszy pracujący komputer cyfrowy zdumpować lub dumpować słownik.
Definicja Zgrywka:
Co to jest a więc save gry – zapis stanu gry zdumpować lub dumpować znaczenie.

Czym jest Zdumpować lub dumpować znaczenie w Słownik Internet Z .