Definicja Non-glare lub anti-glare co oznacza. Czym jest telewizorów i znaczy matową.

Czy przydatne?

Definicja Non-glare lub anti-glare

Co to jest NON-GLARE LUB ANTI-GLARE ustalenie to tyczy się matryc w laptopach i monitorów i telewizorów i znaczy matową antyrefleksyjną powłokę wyświetlacza. Powłoka non-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza, minimalizuje jednak kontrast i zaburza odwzorowanie kolorów i ogranicza kąt widzenia obrazu na monitorze.
Przeciwieństwem do powłoki non-glare jest powłoka ustalana przeważnie jako jako glare albo glossy (aczkolwiek każdy producent ma zwykle własną swoją nazwę), która znaczy zwykle gładką, błyszczącą szklaną powłokę, która zapewnia lepsze odwzorowanie barw i szerszy kąt widzenia, lecz poprzez powstawanie odblasków na jej powierzchni robota przy sporym oświetleniu jest utrudniona
Definicja NAS:
Co to jest Network Attached Storage) – technologia pozwalająca na przyłączenie dysków twardych bezpośrednio do sieci komputerowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo utworzyć centralne miejsce składowania i non-glare lub anti-glare co to jest.
Definicja Nick:
Co to jest ksywka pod którymi jesteśmy albo chcemy być widoczni w Internecie. Nicka używa się na czatach, na forach dysksusyjnych, listach i ekipach dyskusyjnych, w adresach e-mail (człon przed znakiem @ non-glare lub anti-glare definicja.
Definicja Nierozdzielający Łącznik:
Co to jest razie wyrażeń złożonych na przykład suma pieniężna „1000 zł”, wyrazy zostaną po prostu podzielone gdyby cała linijka nie zmieściła się w wierszu. Zamiast zwykłej spacji daje się w tym miejscu non-glare lub anti-glare co znaczy.
Definicja NIC:
Co to jest z angielskiego: Network Interface Card) – międzynaqrodowe ustalenie na kartę sieciową albo inny podobny interfejs sieciowy non-glare lub anti-glare słownik.
Definicja NCQ:
Co to jest Native Command Queuing – rdzenne kolejkowanie poleceń) – rozwiązanie użytkowane w dyskach twardych SATA, które ma zoptymalizować jego działanie poprzez sposobność samodzielnego kierowania non-glare lub anti-glare znaczenie.

Czym jest Non-glare lub anti-glare znaczenie w Słownik Internet N .