Definicja Niebieski ekran śmierci co oznacza. Czym jest doprowadzający wielu użytkowników do złości.

Czy przydatne?

Definicja Śmierci Ekran Niebieski

Co to jest NIEBIESKI EKRAN ŚMIERCI (z angielskiego: blue screen of death) – to jest doprowadzający wielu użytkowników do złości komunikat umieszczony na niebieskim tle i wypisany białymi literami, który informuje użytkownika o błędzie, który pojawił się w systemie operacyjnym Windows. Zawsze w takim przypadku mechanizm blokuje się i musi być zrestartowany, co skutkuje utratę niezapisanych informacji. Komunikat o błędzie może zawierać szesnastkowe wartości zrzutu pamięci, dzięki czemu można zlokalizować błąd, który skutkuje zawieszenie się mechanizmu.
Niebieski ekran zgonu może pojawić się w każdej chwili i nie ma możliwości ustrzec się przed nim. W najwyższym stopniu znanym wydarzeniem związanym z tym komunikatem jest premiera Windows 98, w trakcie której na komputerze prezentacyjnym obsługiwanym osobiście poprzez Billa Gatesa nagle pojawił się właśnie ekran zgonu.
Towarzyszyły temu oklaski i śmiech na sali…
Definicja Newsreader Lub Czytnik Grup Dyskusyjnych:
Co to jest program wykorzystywany do odczytywania informacje z grup dyskusyjnych niebieski ekran śmierci co to jest.
Definicja New Executable Lub NE:
Co to jest plików EXE dla 16-bitowego Windowsa na przykład Win 3.11 i niższych. Zasadniczym wyróżnikiem tegóż formatu jest podział pliku na 64 kilobajtowe segmenty ładowane tam, gdzie się da. Adresy niebieski ekran śmierci definicja.
Definicja Nieaktywne Okno:
Co to jest okno programu w Windows znajdujące się w tle, gdyż użytkownik pracuje właśnie z innym programem niebieski ekran śmierci co znaczy.
Definicja NTFS:
Co to jest File Mechanizm albo New Technology File Mechanizm) – mechanizm plików, którego mechanizm operacyjny Windows NT używa do przechowywania plików na dysku twardym. NTFS jest przykładem mechanizmu plików niebieski ekran śmierci słownik.
Definicja NOFOLLOW:
Co to jest znacznika A HREF, który informuje praca indeksującego wyszukiwarki, by nie podążał za tym linkiem i nie dzielił PageRanku strony, na której umieszczono link z atrybutem NOFOLLOW dla strony linkowanej niebieski ekran śmierci znaczenie.

Czym jest Niebieski ekran śmierci znaczenie w Słownik Internet N .