Definicja Netbook co oznacza. Czym jest komputer przenośny, lekka odmiana notebooka wykorzystywana.

Czy przydatne?

Definicja Netbook

Co to jest NETBOOK (z angielskiego: interNET + noteBOOK) – ustalenie na komputer przenośny, lekka odmiana notebooka wykorzystywana raczej do surfowania po Internecie, edytowania dokumentów, oglądania filmów i uruchamiania prostych aplikacji. W odróżnieniu do normalnego notebooka, netbook regularnie nie posiada napędu optycznego (CD czy DVD) i zwykłego dysku twardego (zamiast niego dysk SSD), poprzez co ma niższe zużycie energii i pozwala na dłuższą pracę na jednej baterii (nawet do 9 godz.). Gdyż netbook poświęcony jest do nieskomplikowanych zadań, toteż zbudowany jest z podzespołów o mniejszej mocy obliczeniowej w relacji do standardowego przenośnego komputera. Netbooki mają zwykle zintegrowaną kartę sieciową, kartę WiFi, kilka gniazd USB, wyjście wideo i audio i od 512 MB do 1 GB pamięci operacyjnej RAM
Definicja NDA:
Co to jest Non Disclosure Agreement) – umowa podpisywana poprzez pracowników spółek programistycznych albo beta-testerów testujących gry albo programy zabraniająca udostępniania komukolwiek żadnych materiałów netbook co to jest.
Definicja Nieaktywne Okno:
Co to jest okno programu w Windows znajdujące się w tle, gdyż użytkownik pracuje właśnie z innym programem netbook definicja.
Definicja NPC:
Co to jest angielskiego: Non Player Character) – ustalenie znane raczej z gier RPG. W ten sposób ustala się postać w grze, która nie jest sterowana poprzez człowieka, lecz ma jakieś znaczenie w grze (na netbook co znaczy.
Definicja NVRAM Lub Nonvolatile RAM:
Co to jest pamięci operacyjnej komputera, która zachowuje dane, kiedy komputer jest wyłączony albo w trakcie awarii zasilania. Tak jak pamięć ROM, NVRAM jest zasilana z baterii wewnątrz komputera. Może także netbook słownik.
Definicja NOFOLLOW:
Co to jest znacznika A HREF, który informuje praca indeksującego wyszukiwarki, by nie podążał za tym linkiem i nie dzielił PageRanku strony, na której umieszczono link z atrybutem NOFOLLOW dla strony linkowanej netbook znaczenie.

Czym jest Netbook znaczenie w Słownik Internet N .