Definicja Neostrada TP co oznacza. Czym jest DSL oferowanego poprzez Telekomunikację Polską.

Czy przydatne?

Definicja Tp Neostrada

Co to jest NEOSTRADA TP rodzaj stałego łącza internetowego opartego na technologii DSL oferowanego poprzez Telekomunikację Polską. Neostrada dostępna jest w kilku pakietach różniących się prędkością przesyłu danych, limitem danych i innymi usługami dodatkowymi. Wspólnie z łączem internetowym otrzymuje się skrzynkę e-mailową w domenie @poczta.tp.pl i miejscem na stronę WWW. Neostrada instalowana jest na istniejącej standardowej linii telefonicznej dzięki specjalnego splittera (rozdzielacza) sygnału, który rozdziela dane od rozmów telefonicznych. W porównaniu do połączeń modemowych, Neostrada nie zajmuje linii telefonicznej na czas sesji internetowej – można w trakcie niej na ogół odwbierać albo nawiązywać rozmowy głosowe.
Usługa Neostrada, oparta na technologii DSL, wykorzystuje nieużywane, wyższe pasmo częstotliwości na linii telefonicznej abonenta. Na każdym zakończeniu telefonicznego kabla miedzianego montuje się szczególne urządzenia (modem DSL ze strony klienta i karta modemowa ze strony centrali telefonicznej), które oddzielają analogowy sygnał głosowy rozmowy telefonicznej od danych przesyłanych do i z Internetu. Na ogół do transmisji głosu zwykłą linią telefoniczną stosowane jest dolne pasmo częstotliwości (do 30 kHz). DSL wykorzystuje pozostałą górną część pasma do transmisji danych (do 1,1 MHz). Na centrali dane (w wyższym paśmie częstotliwości) oddzielane są od głosu (w niższym paśmie). Dane kierowane są do sieci ATM albo IP, a poprzez nią do Internetu, a głos do normalnej sieci telefonicznej
Definicja NAT:
Co to jest Network Address Translation) – sposób oddzielenia sieci LAN od Internetu. Wszystkie komputery za NAT-em są widziane z zewnątrz pod jednym adresem IP. Router NAT zajmuje się przyporządkowaniem neostrada tp co to jest.
Definicja NLX:
Co to jest konstrukcyjny płyt głównych, będący rozwinięciem LPX. Wprowadzony na rynek w 1998 r. poprzez firmę Intel, w większym stopniu był przystosowany do najnowszych wymagań technologicznych. Umożliwiał neostrada tp definicja.
Definicja Nintendo:
Co to jest japońskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w pierwszej kolejności w produkcji konsol do gier komputerowych. W najwyższym stopniu znanym modelem tej spółki jest Nintendo 64 neostrada tp co znaczy.
Definicja Nazwa Pliku:
Co to jest kiedy chcemy zapisać plik, musimy mu nadać nazwę. Długość nazwy w DOS-ie jest ograniczona do 8 znaków, w Windows do 255 znaków. Po nazwie pliku jest rozszerzenie pliku neostrada tp słownik.
Definicja NTFS:
Co to jest File Mechanizm albo New Technology File Mechanizm) – mechanizm plików, którego mechanizm operacyjny Windows NT używa do przechowywania plików na dysku twardym. NTFS jest przykładem mechanizmu plików neostrada tp znaczenie.

Czym jest Neostrada TP znaczenie w Słownik Internet N .