Definicja NAP co oznacza. Czym jest z angielskiego: Network Access Point) – dostęp do Internetu.

Czy przydatne?

Definicja Nap

Co to jest NAP (z angielskiego: Network Access Point) – dostęp do Internetu
Definicja Newsserwer:
Co to jest komputer obsługujący listy dyskusyjne Usenet News. Do tego celu używa się specjalnego protokołu NNTP nap co to jest.
Definicja Neurokomputer Lub Komputer Neuronowy:
Co to jest konstrukcja jest wzorowana na biologicznej strukturze układu nerwowego człowieka, przeprowadzający obliczenia w sposób zbliżony do zasad działania mózgu. Pod definicją neurokomputera rozumie się nap definicja.
Definicja Nierozdzielający Łącznik:
Co to jest razie wyrażeń złożonych na przykład suma pieniężna „1000 zł”, wyrazy zostaną po prostu podzielone gdyby cała linijka nie zmieściła się w wierszu. Zamiast zwykłej spacji daje się w tym miejscu nap co znaczy.
Definicja Nagware Lub Annoyware:
Co to jest annoy – męczyć, nękać) – rodzaj oprogramowania typu shareware, które przerywa często działanie, poprzez wyświetlenie komunikatu NAG z żądaniem zapłaty za program. Komunikat wymaga zazwyczaj nap słownik.
Definicja NTFS:
Co to jest File Mechanizm albo New Technology File Mechanizm) – mechanizm plików, którego mechanizm operacyjny Windows NT używa do przechowywania plików na dysku twardym. NTFS jest przykładem mechanizmu plików nap znaczenie.

Czym jest NAP znaczenie w Słownik Internet N .