Definicja Motion capture co oznacza. Czym jest ciała (tu – jego poruszeń) na postać komputerową.

Czy przydatne?

Definicja Capture Motion

Co to jest MOTION CAPTURE metoda, która umożliwia przeniesienie reakcji ludzkiego ciała (tu – jego poruszeń) na postać komputerową. Dlatego owa postać w grze porusza się (w zależności od jakości mechanizmu motion capture) w sposób dość naturalny, jak żywy człowiek, a nie kukiełka. Metoda ta jest w sumie wiele przyjemniejsza i prostsza (aczkolwiek dość kosztowna) niż klasyczna komputerowa animacja i zazwyczaj daje wiele lepsze efekty. Motion capture przeważnie używana jest w grach sportowych, a również rozmaitych grach karate
Definicja Moduł:
Co to jest przeważnie pisane w sposób modularny. Każdy moduł odpowiedzialny jest w takim przypadku za wykonywanie ustalonych zadań. Przykładowo w edytorze tekstu funkcja korespondencji seryjnej może być motion capture co znaczy.
Definicja Microdrive:
Co to jest miniaturowych dysków twardych, przygotowany poprzez IBM. Dysk Microdrive ma format karty Compact Flash i użytkowany jest w pierwszej kolejności w palmtopach, aparatach cyfrowych i odtwarzaczach MP3 motion capture krzyżówka.
Definicja Memorka:
Co to jest potoczne ustalenie na pendrajw albo kartę pamięci motion capture co to jest.
Definicja Mail Explorer:
Co to jest obiekt mechanizmu obsługującego pocztę elektroniczną, pozwalający użytkownikowi wysyłać informacje do całej ekipy adresatów równocześnie motion capture słownik.
Definicja Multiplayer:
Co to jest jednoczesnej gry więcej niż jednego gracza w danej chwili. Ta sama gra uruchamiana jest w pojedynkę poprzez każdego z graczy na oddzielnych (ale połączonych ze sobą) komputerach. Gry komputerowe bez motion capture czym jest.

Czym jest Motion capture znaczenie w Słownik Internet M .