Definicja DVD-R co oznacza. Czym jest Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego.

Czy przydatne?

Definicja R Dvd

Co to jest DVD-R (z angielskiego: Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD-R jest przykładem płyty CD-R w razie nośników typu CD. Standard DVD-R został wprowadzony jesienią roku 1997 poprzez firmę Pioneer Corporation. By chronić prawa autorskie, w 2000 roku DVD Forum ustaliło zmodyfikowany standard nazwany „DVD-R for General” (DVD-RG), a dotychczasowy standard nazwano „DVD-R for Authoring” (DVD-RA). Nagrywarki działające w systemie DVD-RG nie mogą nagrywać obszaru płyty odpowiedzialnego za kontrolę praw autorskich w odróżnieniu do urządzeń DVD-RA, co uniemożliwia tworzenie precyzyjnych kopii. Aktualnie format DVD-R obsługiwany jest poprzez powyżej 90% odtwarzaczy DVD
Definicja DCT:
Co to jest Diskrete Cosinus Transformation) – algorytm wykorzystujący kodowanie sposobem JPEG i MPEG. Obraz dzielony jest na bloki o wielkości 8×8 pikseli. Każdy blok jest analizowany poprzez algorytm z racji dvd-r co znaczy.
Definicja Double Opt-In:
Co to jest się na newsletter albo rejestracji w serwisie opierający na tym, iż subskrypcja newslettera albo rejestracja w serwisie odbywają się w dwóch krokach: na początku użytkownik wpisuje swój adres e-mail dvd-r krzyżówka.
Definicja Dec Lub Decimal:
Co to jest 1. dec albo decimal (z angielskiego: Decimal) – dziesiętny a więc powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por. binary, hex dvd-r co to jest.
Definicja Domena Najwyższego Poziomu, Domena Pierwszego Rzędu, TLD:
Co to jest Top-Level Domain) – typ domeny która jest nawyżej w hierarchii domen. Do domen najwyższego rzędu należą: - krajowe domeny najwyższego poziomu, na przykład .pl, .de etc. Mają zawsze dwuliterową dvd-r słownik.
Definicja DVD Case, DVD Library Lub Keep Case:
Co to jest rodzaj opakowania na płyty DVD. Pozwala na włożenie etykiety na przód i tył opakowania. Zwykle zawiera do 3 płyt DVD z filmem. Wymiary opakowania 192mm x 135mm x 13mm dvd-r czym jest.

Czym jest DVD-R znaczenie w Słownik Internet D .