Definicja DSM lub Dedicated Stock Manager co oznacza. Czym jest dedykowanego menedżera stosu) –.

Czy przydatne?

Definicja DSM lub Dedicated Stock Manager

Co to jest DSM LUB DEDICATED STOCK MANAGER (z angielskiego: Dedicated Stack Manager – moduł dedykowanego menedżera stosu) – technologia użytkowana w procesorach zgodnych z platformą Centrino. DSM ma za zadanie usprawnić kierowanie stosem. Wszystkie instrukcje dotyczące stosu, takie jak na przykład push, pop, call i ret, realizowane są właśnie poprzez moduł DSM. W tym czasie procesor „zwolniony” z obowiązku obsługi stosu może się zająć wyłącznie przetwarzaniem zasadniczego programu znajdującego się w jednostkach wykonawczych. Jak twierdzą inżynierowie z Intela, system DSM daje około 5% wzrostu wydajności
Definicja Drukarki Szybkość:
Co to jest pages per minute – stron na minutę) – wyrażona w stronach na minutę (ppm), ustala możliwości danej drukarki przez wzgląd na szybkością wydruku. ?atwe drukarki drukują około 6 str/min, lepsze pow. 10 dsm lub dedicated stock manager co znaczy.
Definicja DHCP:
Co to jest Dynamic Host Configuration Protocol) – protokół odpowiedzialny za automatyczne przydzielenie adresów IP wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci komputerowej. Tak zwany Serwer DHCP przydziela adres dsm lub dedicated stock manager krzyżówka.
Definicja DDE:
Co to jest Dynamic Data Exchange – dynamiczna zamiana danych) – to jest szczególna sposób zamiany danych pomiędzy dwoma albo więcej programami pracującymi w Windows. Jeżeli chcemy jej użyć, musimy otworzyć dsm lub dedicated stock manager co to jest.
Definicja Double Opt-In:
Co to jest się na newsletter albo rejestracji w serwisie opierający na tym, iż subskrypcja newslettera albo rejestracja w serwisie odbywają się w dwóch krokach: na początku użytkownik wpisuje swój adres e-mail dsm lub dedicated stock manager słownik.
Definicja Defragmentacja:
Co to jest danych na dysku komputer wyszukuje wolne miejsce. W trakcie usuwania plików powstają wolne obszary do których zostanie zapisany inny plik. W takiej sytuacji pliki zapisywane są kawałkami w różnych dsm lub dedicated stock manager czym jest.

Czym jest DSM lub Dedicated Stock znaczenie w Słownik Internet D .