Definicja Doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page.

Czy przydatne?

Definicja Doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page

Co to jest DOORWAY PAGE, BRIDGE PAGE, GATEWAY PAGE, JUMP PAGE, PORTAL PAGE, ZEBRA PAGE, ENTRY PAGE witryna internetowa opracowana specjalnie pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu uzyskania najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na określone słowa najważniejsze, która przekierowywuje na inną, docelowo pozycjonowaną stronę. Stąd także zwykle użytkownik widzi inną stronę niż robot indeksujący. Doorway page ma za zadanie zebrać ruch z wyszukiwarki internetowej i skierować go na ustaloną witrynę. Tworzenie doorway page jest uznane za jeden z w najwyższym stopniu niepożądanych spamów, toteż jest bardzo tępione poprzez wyszukiwarki. Jeżeli robot indeksujący wykryje użycie doorway page, zwykle usuwa ją z indeksu
Definicja Dupa.8:
Co to jest tradycyjnie użytkowanych w Polsce haseł dostępu do nowo założonych kont, raczej w systemach komputerowych z rodz. Unix, używane również regularnie przy rejestracji na forach internetowych i w różnych doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page co to jest.
Definicja Dysk Startowy:
Co to jest którym znajduje się program ładujący mechanizm operacyjny. Może to być dyskietka, CD-ROM. Posiadanie dyskietki startowej może się przydać w trakcie awarii mechanizmu albo dysku twardego doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page definicja.
Definicja Digipack:
Co to jest na płyty CD albo DVD. Opakowanie digipack złożona jest ze sztywnych kartonowych, obustronnie zadrukowanych okładek i plastikowej tacki (tray’a) na płytę CD/DVD. Można użytkować przezroczystą, białą doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page co znaczy.
Definicja Domena Funkcjonalna Lub GTLD:
Co to jest Generic Top Level Domain) – szczególny typ domeny pierwszego rzędu, przeznaczonej dla ustalonych grup tematycznych albo zawodowych. Przykładami domen funkcjonalnych jest .org, .net, .com, .info etc doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page słownik.
Definicja Daemon:
Co to jest usług, pracujący zwykle w tle na serwerze Unixowym i obsługujący zapytania klientów. Przykłady to demon ftp, demon http, demon irc i tym podobne Daemon jest regularnie mylony z definicją demon, który doorway page, bridge page, gateway page, jump page, portal page, zebra page, entry page znaczenie.

Czym jest Doorway page, bridge page znaczenie w Słownik Internet D .