Definicja DLL co oznacza. Czym jest plików zawierających biblioteki dołączone do programów. Pliki.

Czy przydatne?

Definicja Dll

Co to jest DLL (z angielskiego: Dynamic Link Library) – rozszerzenie plików zawierających biblioteki dołączone do programów. Pliki DLL są częścią składową programów pracujących pod Windows i są ładowane do pamięci dopiero kiedy są potrzebne. Pliki te zawierają kod wybranych funkcji programów. Windows także korzysta z plików DLL – są one w katalogu WINDOWSSYSTEM
Definicja Deri S.:
Co to jest słynny haker. 16-letni lzraelczyk w 1991 roku włamał się do mechanizmu komputerowego Departamentu Obrony USA, mechanizmu Visa i izraelskiej sieci telefonicznej Bezeq dll co znaczy.
Definicja Dysk Twardy Lub HDD, HD:
Co to jest Hard Disk Drive) – magnetyczny nośnik danych o dużej pojemności, aktualnie przeważnie użytkowane urządzenie pamięci masowej. Głównymi wyznacznikami dysków twardych są: pojemność (od kilkudziesięciu dll krzyżówka.
Definicja Dolina Krzemowa:
Co to jest Silicon Valley) – obszar w okolicach Palo Alto, Santa Cruz i Santa Clara w stanie Kalifornia, słynny z burzliwego rozwoju przemysłu elektronicznego i materiałów półprzewodnikowych, będącego dll co to jest.
Definicja Dyskietka Startowa Lub Dyskietka Systemowa:
Co to jest startowej znajdują się programy mechanizmu operacyjnego, które są wymagane w trakcie uruchamiania mechanizmu. Dyskietka startowa jest konieczna w przypadku awarii mechanizmu celem awaryjnego dll słownik.
Definicja Duron:
Co to jest niedrogi procesor spółki AMD poświęcony dla użytkowników domowych i małego biznesu dll czym jest.

Czym jest DLL znaczenie w Słownik Internet D .