Definicja DirectX co oznacza. Czym jest Windows w zakresie multimediów. DirectX stanowi platformę.

Czy przydatne?

Definicja Directx

Co to jest DIRECTX zbiór bibliotek rozszerzających możliwości mechanizmu Windows w zakresie multimediów. DirectX stanowi platformę (API), na bazie której programiści mogą tworzyć aplikacje obfitujące w realistyczne trójwymiarowe animacje, wideo, przestrzenny dźwięk, i tym podobne Dla użytkowników Internetu istotne jest, że technologia ta obejmuje strumieniową transmisję danych (z angielskiego: streaming media), usprawniając pobieranie i oglądanie plików audio i wideo w okresie rzeczywistym
Definicja Domena:
Co to jest Domain) - domena to część nazwy adresu e-mail występująca zwykle po znaczku @ i część adresu WWW zwykle po słowie (prefiksie) „www”. Każda domena może posiadać poddomenę, ta poddomena natomiast directx co znaczy.
Definicja DTMF:
Co to jest Dual-Tone-Multi-Frequency) – sposób wybierania numeru telefonicznego tonowo. Wszystkie cyfry i kilka symboli dodatkowych kodowanych jest dzięki par dźwięków o ściśle ustalonych częstotliwościach. Ten directx krzyżówka.
Definicja Demodulacja:
Co to jest wymiana danych cyfrowych na akustyczne sygnały analogowe dzięki modemu tytułujemy modulacją, a odwrotna wymiana demodulacją directx co to jest.
Definicja DSTN:
Co to jest z angielskiego: Dual Scan Twistle Nematic) – kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z pasywną matrycą directx słownik.
Definicja DLC:
Co to jest Data Link Control) – adres identyfikujący w unikatowy sposób węzeł w sieci. Każda karta sieciowa ma adres DLC albo identyfikator DLC (DLCI). Nie wszystkie protokoły sieciowe, takie jak Ethernet i directx czym jest.

Czym jest DirectX znaczenie w Słownik Internet D .