Definicja Dialer co oznacza. Czym jest modemu z wybranym numerem dostępowym dostawcy Internetu (na.

Czy przydatne?

Definicja Dialer

Co to jest DIALER program który nawiązuje połączenie z Internetem dzięki modemu z wybranym numerem dostępowym dostawcy Internetu (na przykład z numerem dostępowym TP SA 0202122). W latach dziewięćdziesiątych dialery zyskały niedobrą sławę bo były używane do naciągania użytkownika na wysokie wydatki połączenia z Internetem. Przeważnie dialery były instalowane na komputerze nieświadomie poprzez użytkownika odwiedzającego strony o tematyce erotycznej i powodowały rozłączanie się z modemu z dotychczasowym dostawcą a w dalszym ciągu łączenie się do Internetu przy udziale innego dostawcy i numeru telefonu rozpoczynającego się od 0700. Połączenie z tym numerem kosztowało kilka złotych za każdą minutę (co kończyło się zwykle wysokim rachunkiem telefonicznym)
Definicja DCT:
Co to jest Diskrete Cosinus Transformation) – algorytm wykorzystujący kodowanie sposobem JPEG i MPEG. Obraz dzielony jest na bloki o wielkości 8×8 pikseli. Każdy blok jest analizowany poprzez algorytm z racji dialer co to jest.
Definicja Dolby Digital Lub ac3:
Co to jest zapisu dźwięku używany w filmach DVD. Następca Dolby Prologic, będącego rozszerzeniem Dolby Surround. Por. DTS. Do prawidłowego generowania dźwięku w systemie Dolby Digital potrzebne są: dwa głośniki dialer definicja.
Definicja Delta:
Co to jest gdzie trzy sąsiadujące barwy cząstek luminoforu (triady) zgrupowane są w układzie trójkątów równobocznych. Kineskopy takie pozwalają uzyskać największą rozdzielczość (ostrość) obrazu dialer co znaczy.
Definicja DVD:
Co to jest Digital Versatile Disk albo Digital Film Disc – cyfrowa płyta wideo) – następca standardu CD-ROM, pozwalający zapisać nawet kilkadziesiąt razy więcej informacji w porównaniu do dysku CD-ROM. Dyski dialer słownik.
Definicja DVD-Rip:
Co to jest wersja filmu zapisana w pliku wideo poprzez zripowanie płyty DVD z filmem dialer znaczenie.

Czym jest Dialer znaczenie w Słownik Internet D .