Definicja Dialer co oznacza. Czym jest modemu z wybranym numerem dostępowym dostawcy Internetu (na.

Czy przydatne?

Definicja Dialer

Co to jest DIALER program który nawiązuje połączenie z Internetem dzięki modemu z wybranym numerem dostępowym dostawcy Internetu (na przykład z numerem dostępowym TP SA 0202122). W latach dziewięćdziesiątych dialery zyskały niedobrą sławę bo były używane do naciągania użytkownika na wysokie wydatki połączenia z Internetem. Przeważnie dialery były instalowane na komputerze nieświadomie poprzez użytkownika odwiedzającego strony o tematyce erotycznej i powodowały rozłączanie się z modemu z dotychczasowym dostawcą a w dalszym ciągu łączenie się do Internetu przy udziale innego dostawcy i numeru telefonu rozpoczynającego się od 0700. Połączenie z tym numerem kosztowało kilka złotych za każdą minutę (co kończyło się zwykle wysokim rachunkiem telefonicznym)
Definicja DDE:
Co to jest Dynamic Data Exchange – dynamiczna zamiana danych) – to jest szczególna sposób zamiany danych pomiędzy dwoma albo więcej programami pracującymi w Windows. Jeżeli chcemy jej użyć, musimy otworzyć dialer co znaczy.
Definicja Długość Wizyty:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) długość wizyty to liczba odsłon wykonanych w trakcie jednej wizyty użytkownika dialer krzyżówka.
Definicja DCT:
Co to jest Diskrete Cosinus Transformation) – algorytm wykorzystujący kodowanie sposobem JPEG i MPEG. Obraz dzielony jest na bloki o wielkości 8×8 pikseli. Każdy blok jest analizowany poprzez algorytm z racji dialer co to jest.
Definicja Demon:
Co to jest mechanizm, będący częścią większego programu albo procesu, który jest nieaktywny dopóki nie wystąpią zadane warunki, które spowodują jego uruchomienie. Jednym z przykładów demona jest program dialer słownik.
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane dialer czym jest.

Czym jest Dialer znaczenie w Słownik Internet D .