Definicja Demon co oznacza. Czym jest albo procesu, który jest nieaktywny dopóki nie wystąpią.

Czy przydatne?

Definicja Demon

Co to jest DEMON program albo mechanizm, będący częścią większego programu albo procesu, który jest nieaktywny dopóki nie wystąpią zadane warunki, które spowodują jego uruchomienie.
Jednym z przykładów demona jest program symulujący sztuczną inteligencję. Program taki może składać się z wielu demonów, które uaktywniane są wspólnie z rozwijaniem się programu sztucznej inteligencji. Każda z nowych części wiedzy może uruchomić dodatkowego demona, który będzie kontynuował rozchodzenie się i udoskonalanie się całej wiedzy sztucznej inteligencji.
Drugim odpowiednikiem demona jest mechanizm pomocy w programach, grach kiedy ten program (gra) wyznacza opierając się na działań użytkownika to, iż pojawia się okno dzięki, wskazówką i tym podobne
Demon jest regularnie mylony z definicją daemon, który ma inne, lecz podobne znaczenie.
Daemon to jest zwykle program, który uruchamia się samoistnie bezpośrednio pod danym systemem operacyjnym, zaś demon jest częścią większej aplikacji (programu)
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane demon co znaczy.
Definicja Drukarka Rozetkowa:
Co to jest z angielskiego: daisy wheel printer) – drukarka, gdzie elementem drukującym jest kółko, na którego obwodzie znajdują się czcionki demon krzyżówka.
Definicja Double Opt-In:
Co to jest się na newsletter albo rejestracji w serwisie opierający na tym, iż subskrypcja newslettera albo rejestracja w serwisie odbywają się w dwóch krokach: na początku użytkownik wpisuje swój adres e-mail demon co to jest.
Definicja DHA Lub Directory Harvest Attack:
Co to jest użytkowanych poprzez spamerów w celu zbierania aktywnych adresów e-mail. Adresy te stają się bezpośrednim celem ataków, które spamerzy przeprowadzają osobiście, lub odsprzedawane są innym spamerom demon słownik.
Definicja Download:
Co to jest Pobierz) – przeważnie spotykane polecenie przy odnośnikach umożliwiających pobieranie plików (programów) ze stron internetowych. To jest przesyłanie pliku z serwera na komputer lokalny. Synonim demon czym jest.

Czym jest Demon znaczenie w Słownik Internet D .