Definicja Dekompilator lub dekompiler, dekomplikator co oznacza. Czym jest wykonywalnego (EXE albo.

Czy przydatne?

Definicja Dekompilator lub dekompiler, dekomplikator

Co to jest DEKOMPILATOR LUB DEKOMPILER, DEKOMPLIKATOR program, który przywraca, odtwarza kod źródłowy pliku wykonywalnego (EXE albo DLL). Zasadniczą właściwością odróżniajacą go od disassemblera jest fakt, że generuje nie listing w assemblerze, lecz w języku, gdzie dany plik został napisany. Oczywiście to decyduje o zakresie działania dekompilatora – może odwtorzyć kod programu napisanego tylko w języku, dla którego dekompiler jest stworzony. Czasami różnice między kolejnymi wersjami języków są tak spore, iż każda wersja jest rozpoznawana tylko poprzez dekompilator specjalnie dla niej napisany, na przykład Visual Basic
Definicja DirectSound:
Co to jest składnik pakietu DirectX, zapewniający zgodność kart muzycznych z oprogramowaniem użytkownika dekompilator lub dekompiler, dekomplikator co znaczy.
Definicja Dystrybucja:
Co to jest to odmiana mechanizmu operacyjnego Linuks składająca się z bazowej części mechanizmu operacyjnego (tak zwany kernela) i dołączonych do niego dodatkowych programamów. W najwyższym stopniu popularne dekompilator lub dekompiler, dekomplikator krzyżówka.
Definicja Depacker Lub Unpacker, Exeunpacker:
Co to jest odwrotnie do packera, a więc rozpakowywujący dany plik EXE na stałe, odtwarzając jego pierwotną budowę. Istnieje sporo rodzajów unpakerów (prawie tyle co packerów), lecz w najwyższym stopniu dekompilator lub dekompiler, dekomplikator co to jest.
Definicja Demon:
Co to jest mechanizm, będący częścią większego programu albo procesu, który jest nieaktywny dopóki nie wystąpią zadane warunki, które spowodują jego uruchomienie. Jednym z przykładów demona jest program dekompilator lub dekompiler, dekomplikator słownik.
Definicja DVD-RAM:
Co to jest Digital Versatile Disc Random Access Memory albo Digital Film Disc Random Access Memory)- rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać wielokrotnie dekompilator lub dekompiler, dekomplikator czym jest.

Czym jest Dekompilator lub dekompiler znaczenie w Słownik Internet D .