Definicja DEC co oznacza. Czym jest powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por.

Czy przydatne?

Definicja Dec

Co to jest DEC 1. (z angielskiego: Decimal) – dziesiętny a więc powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por. binary, hex.
2. DEC – zobacz Digital Equipment Corporation
Definicja DOSKEY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do edycji wiersza poleceń, ponownego wywołania wpisywanego przedtem polecenie albo do tworzenia makr. Składnia polecenia wygląda tak dec co znaczy.
Definicja Dysk Elastyczny:
Co to jest potoczne ustalenie na dyskietkę pochodzące jeszcze z lat osiemdziesiątych, gdy dyskietki były spore i umieszczone w miękkich, podatnych na uszkodzenia opakowaniach dec krzyżówka.
Definicja DL Lub Double Layer:
Co to jest z angielskiego: Double Layer – dwuwarstwowy) – oznaczenie na dwuwarstwowe (nie dwustronne!) płyty DVD i BD dec co to jest.
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte dec słownik.
Definicja DVD+R:
Co to jest Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD+R jest przykładem płyty dec czym jest.

Czym jest DEC znaczenie w Słownik Internet D .