Definicja DAT co oznacza. Czym jest dźwiękowa) – cyfrowy mechanizm zapisu i odtwarzania dźwięku na.

Czy przydatne?

Definicja Dat

Co to jest DAT (z angielskiego: Digital Audio Tape – cyfrowa taśma dźwiękowa) – cyfrowy mechanizm zapisu i odtwarzania dźwięku na taśmie magnetycznej stosowany raczej w studiach nagraniowych. Na pierwszy rzut oka kaseta DAT jest podobna do tradycyjnej taśmy magnetofonowej, tyle iż nieco mniejsza. Można na niej nagrywać dźwięk cyfrowej jakości. Taśmy DAT i streamery są używane również w celach archiwizacji danych
Definicja Double Buffering:
Co to jest adekwatnie płynne wyświetlanie następnych obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna klatka obrazu (frame) jest już przedtem tworzona w jej pamięci (z angielskiego: Frame Buffer). Np. w trybie dat co znaczy.
Definicja Disclaimer:
Co to jest zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego dat krzyżówka.
Definicja Długość Wizyty:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) długość wizyty to liczba odsłon wykonanych w trakcie jednej wizyty użytkownika dat co to jest.
Definicja Dial-Up:
Co to jest połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego dat słownik.
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte dat czym jest.

Czym jest DAT znaczenie w Słownik Internet D .