Definicja ACL co oznacza. Czym jest przekazuje systemowi operacyjnemu wiadomości o tym jakie prawa.

Czy przydatne?

Definicja Acl

Co to jest ACL (z angielskiego: Access Control List) – tabela, która przekazuje systemowi operacyjnemu wiadomości o tym jakie prawa do danego pliku albo katalogu ma dany użytkownik w systemie. Do każdego obiektu przypisane są wiadomości o prawach dostępu. W razie pliku może to być sposobność czytania pliku, jego zapisu albo uruchomienia (jeżeli to jest plik wykonywalny). Aktualnie tabeli ACL używają między innymi: Windows NT i 2000, Novell Netware, OpenVMS i unixowe mechanizmy operacyjne. Każdy mechanizm zapisuje tę tablicę w inny sposób
Definicja ASIC:
Co to jest z angielskiego: Application Specified Integrated Circuit) – układ scalony, zaprojektowany do realizacji określonego zestawu funkcji w konkretnym urządzeniu acl co to jest.
Definicja AES:
Co to jest Advanced Encryption Standard – zaawansowany mechanizm szyfrowania) – nazwa algorytmu szyfrowania opracowanego poprzez dwóch belgijskich naukowców – Joana Deamena i Vincenta Rijnmena. AES jest acl definicja.
Definicja ACPI:
Co to jest Advanced Configuration and Power Interface) – standard kierowania energią przygotowany poprzez spółki Intel, Microsoft i Toshiba, który znacząco powiększa możliwości oferowane poprzez APM. ACPI acl co znaczy.
Definicja Antywirus Lub Anti-Vir, Program Antywirusowy:
Co to jest celem jest usuwanie wszelkich wirusów z naszych dysków twardych. Nowsze wersje antywirusów chronią również przed włamaniami poprzez Internet, przed koniami trojańskimi, szkodliwym oprogramowaniem acl słownik.
Definicja ALU:
Co to jest Arithmetic Logic Unit – Jednostka Arytmetyczno-Logiczna) – to jest obiekt procesora odpowiedzialny za przeprowadzanie obliczeń arytmetycznych i działań logicznych acl znaczenie.

Czym jest ACL znaczenie w Słownik Internet A .