Definicja Daemon co oznacza. Czym jest Unixowym i obsługujący zapytania klientów. Przykłady to.

Czy przydatne?

Definicja Daemon

Co to jest DAEMON program serwera usług, pracujący zwykle w tle na serwerze Unixowym i obsługujący zapytania klientów. Przykłady to demon ftp, demon http, demon irc i tym podobne Daemon jest regularnie mylony z definicją demon, który ma inne, lecz podobne znaczenie. Daemon to jest zwykle program, który uruchamia się samoistnie bezpośrednio pod danym systemem operacyjnym, zaś demon jest częścią większej aplikacji (programu)
Definicja Disclaimer:
Co to jest zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego daemon co to jest.
Definicja Dysk Logiczny Lub Napęd Logiczny:
Co to jest logical drive) – jest nieistniejącym fizycznie dyskiem służącym do przechowywania danych. Podział fizycznego dysku na napędy (dyski) logiczne przypomina podział mieszkania na pokoje. Dyski logiczne daemon definicja.
Definicja DLL:
Co to jest Dynamic Link Library) – rozszerzenie plików zawierających biblioteki dołączone do programów. Pliki DLL są częścią składową programów pracujących pod Windows i są ładowane do pamięci dopiero kiedy są daemon co znaczy.
Definicja DSP:
Co to jest Digital Sound Processing) – układy cyfrowego przetwarzania dźwięku, pozwalające na uzyskanie takich efektów dźwiękowych, jak sukces sali koncertowej, stadionu, i tym podobne, a ponadto dające daemon słownik.
Definicja D-Pad:
Co to jest mały, płaski kontroler ruchu, używany w większości gamepadów. Złożona jest on z gatunku czterech albo ośmiu przycisków, które naciskamy kciukiem daemon znaczenie.

Czym jest Daemon znaczenie w Słownik Internet D .