Definicja Capture the Flag lub CTF co oznacza. Czym jest multiplayer. Gracze walczą podzieleni na.

Czy przydatne?

Definicja Capture the Flag lub CTF

Co to jest CAPTURE THE FLAG LUB CTF (z angielskiego: – przejmij flagę) – odmiana gry multiplayer. Gracze walczą podzieleni na zespoły, a ich celem jest zdobycie flagi konkurencyjnego zespołu i przeniesienie jej na przykład do własnej bazy
Definicja Cool:
Co to jest znaczy ogólny i wysoki (acz nie najwyższy) słowo uznania. Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba komuś, kto wyraził taką opinię. A jeżeli bardzo się podoba – zobacz rulez capture the flag lub ctf co znaczy.
Definicja CD-Extra Lub Enhanced CD, CD-Plus, CD-XA, Mode 2:
Co to jest Compact Disc Extended Architecture) – format zapisu użytkowany na płytach zawierających zarówno dane komputerowe i dane audio. Na krążku zapisuje się na początku ścieżkę audio, później ścieżkę danych capture the flag lub ctf krzyżówka.
Definicja Crack:
Co to jest wersja gry albo programu. 2. – mały programik który „zamienia” wersję shareware programu w pełną wersję niszcząc albo omijając zabezpieczenie; cracki umieją również „sprawić” by pełna wersja gry capture the flag lub ctf co to jest.
Definicja c64 Lub commodore64:
Co to jest najwyższym stopniu rozpowszechnionych komputerów domowych w latach 80-tych.  Komputer Commodore 64 pojawił się na rynku w 1982 r. Jego poprzednik VIC-20 zyskał niemałą popularność i pozwolił spółce capture the flag lub ctf słownik.
Definicja CNR:
Co to jest rodzaj złącza na płycie głównej służącego do podłączania modemów, kart dźwiękowych i nie wszystkich kart sieciowych. Jest następcą gniazda AMR capture the flag lub ctf czym jest.

Czym jest Capture the Flag lub CTF znaczenie w Słownik Internet C .