Definicja Reklama kontekstowa, reklama kontekstualna co oznacza. Czym jest treść dostosowywana jest.

Czy przydatne?

Definicja Reklama kontekstowa, reklama kontekstualna

Co to jest REKLAMA KONTEKSTOWA, REKLAMA KONTEKSTUALNA rodzaj reklamy internetowej polegającej na tym, iż jej treść dostosowywana jest do kontekstu, do otaczającej ją treści. Jeżeli więc dana witryna internetowa opisuje hodowlę psów rasowych, to najprawdopodobniej pojawiające reklamy będą dotyczyć na przykład karmy dla psów. Reklamą ta może być banner czy link tekstowy. Bardzo popularną reklamą kontekstową są boksy sponsorowane i linki sponsorowane w wyszukiwarkach internetowych. Reklama dopasowywuje się zapytania użytkownika w wyszukiwarce internetowej i tworzy w ten sposób wyniki nieorganiczne. Reklama kontekstowa rozliczana jest zwykle w oparciu o schemat płatności CPC (Cost Per Click)
Definicja RDRAM Lub Rambus Dynamic RAM:
Co to jest Rambus Dynamic Random Access Memory – dynamiczna pamięć operacyjna o swobodnym dostępie spółki Rambus) – rodzaj pamięci film, skonstruowanej poprzez firmę Rambus. RDRAM zawiera szczególną magistralę reklama kontekstowa, reklama kontekstualna co to jest.
Definicja Rozszerzenie Pliku:
Co to jest file extension) – każdy plik musi mieć własną nazwę. Złożona jest ona z dwóch części oddzielonych kropką. Znaki po kropce to właśnie rozszerzenie pliku, które mówi dzięki którego programu plik został reklama kontekstowa, reklama kontekstualna definicja.
Definicja RTF:
Co to jest Rich Text Format) – szeroko rozpowszechniony format tekstowy wykorzystywany do zamiany dokumentów pomiędzy wieloma platformami systemowymi – jak np. PC i Macintosh. W razie tego formatu niemal reklama kontekstowa, reklama kontekstualna co znaczy.
Definicja Refurbished Lub Factory Reconditioned:
Co to jest odnowiony) – ustalenie na produkty stosowane, poddane naprawie albo serwisowi w ramach reklamacji, które są ponownie sprzedawane na rynku. Przeważnie spotykanymi produktami z oznaczeniem refurbished reklama kontekstowa, reklama kontekstualna słownik.
Definicja RAID:
Co to jest Redundant Array of Inexpensive Disks – macierz dyskowa tanich dysków) – rozwiązanie pozwalające łączyć ze sobą dyski celem powstania pamięci masowej o dużej pojemności, szybkości i niezawodności reklama kontekstowa, reklama kontekstualna znaczenie.

Czym jest Reklama kontekstowa, reklama znaczenie w Słownik Internet R .