Słownik CTR co to jest. Do czego służy określający relacja kliknięć w reklamę do liczby jej.

Czy przydatne?

Co to jest Ctr

Co to znaczy CTR: Z z angielskiego:: Click Trough Ratio. To wyznacznik określający relacja kliknięć w reklamę do liczby jej wyświetleń. CTR wyrażony jest w procentach. Na przykład jeżeli w boks kliknęło 10 osób i boks był wyświetlony 1000 razy, to CTR boksu wynosi 1%.
Innymi słowami - CTR jest wartością, dzięki której można ocenić, czy reklama jest na tyle atrakcyjna, aby internauci w nią klikali. Jeżeli CTR jest niski przy w miarę dużej liczbie wyświetleń, warto pomyśleć nad edycją treści boksu albo zmianą słów najważniejszych albo wybrać inne miejsce wyświetlania reklamy
Definicja Cloaking:
Co to jest ukrywanie, maskowanie) Nieakceptowana poprzez wyszukiwarki sposób pozycjonowania stron internetowych będąca odmianą Doorway Pages. Cloaking bazuje na pokazywaniu robotom wyszukiwarek innej treści niż ctr co znaczy.
Definicja Content:
Co to jest Zawartość strony na którą się składa: tekst i obrazki. Wyszukiwarki wchłaniają publikowane treści możliwie precyzyjnie oddzielając je od warstwy kodu ctr krzyżówka.
Definicja Crawler:
Co to jest swego rodzaju robot chodzący po sieci stron internetowych, zarazem spisujący (indeksujący) zawartość odwiedzanej strony. Robot ten porusza się po sieci dzięki odnośnikom tekstowym (linkom), które ctr co to jest.
Definicja CPC:
Co to jest Z z angielskiego:: Cost Per Click. To wydatek 1 kliknięcia w jednostkę reklamy ctr słownik.
Definicja Crawler Lag:
Co to jest Crawler lag - czas między którym strona została odwiedzona poprzez praca indeksującego a czasem, kiedy strona ta znajdzie się już w indeksie wyszukiwarki internetowej ctr czym jest.

Czym jest CTR znaczenie w Słownik internetowy C .