Słownik Cloaking co to jest. Do czego służy wyszukiwarki sposób pozycjonowania stron internetowych.

Czy przydatne?

Co to jest Cloaking

Co to znaczy CLOAKING: odmiennie (ukrywanie, maskowanie)
Nieakceptowana poprzez wyszukiwarki sposób pozycjonowania stron internetowych będąca odmianą Doorway Pages. Cloaking bazuje na pokazywaniu robotom wyszukiwarek innej treści niż rzeczywista zawartość strony. Wskutek tego także tekst w wynikach wyszukiwarki internetowej nie odpowiada rzeczywistości. De facto to jest sposób okłamywania, nie tylko wyszukiwarki, lecz także użytkowników, którzy "zwabieni" treścią z "podstawionej" strony mogą nie odnaleźć jej we właściwej witrynie. Z racji na to, iż wyszukiwarki nie akceptują tej sposoby, użycie cloakingu może skutkować usunięciem strony z indeksu wyszukiwarki
Definicja CPC:
Co to jest Z z angielskiego:: Cost Per Click. To wydatek 1 kliknięcia w jednostkę reklamy cloaking co znaczy.
Definicja Crawler:
Co to jest swego rodzaju robot chodzący po sieci stron internetowych, zarazem spisujący (indeksujący) zawartość odwiedzanej strony. Robot ten porusza się po sieci dzięki odnośnikom tekstowym (linkom), które cloaking krzyżówka.
Definicja Crawler Lag:
Co to jest Crawler lag - czas między którym strona została odwiedzona poprzez praca indeksującego a czasem, kiedy strona ta znajdzie się już w indeksie wyszukiwarki internetowej cloaking co to jest.
Definicja CTR:
Co to jest Click Trough Ratio. To wyznacznik określający relacja kliknięć w reklamę do liczby jej wyświetleń. CTR wyrażony jest w procentach. Na przykład jeżeli w boks kliknęło 10 osób i boks był wyświetlony cloaking słownik.
Definicja Content:
Co to jest Zawartość strony na którą się składa: tekst i obrazki. Wyszukiwarki wchłaniają publikowane treści możliwie precyzyjnie oddzielając je od warstwy kodu cloaking czym jest.

Czym jest Cloaking znaczenie w Słownik internetowy C .