Słownik Wirus komputerowy definicja. Czym jest działanie bazuje na zmianie metody pracy komputera.

Czy przydatne?

Definicja Komputerowy Wirus

Co to znaczy WIRUS KOMPUTEROWY: Wirus komputerowy - to prosty program komputerowy, którego działanie bazuje na zmianie metody pracy komputera. Dzieje się to bez zgody i wiedzy użytkownika/administratora komputera. Do rozszerzania swej działalności wirus potrzebuje nosiciela, którym może być program komputerowy, informacja pocztowa. Konieczność istnienia nosiciela odróżnia go od innego popularnego zagrożenia komputerowego jakim jest robak komputerowy

Definicja WEP (Wired Equivalent Privacy):
Co to jest Equivalent Privacy) - typ szyfrowania transmisji bezprzewodowej IEEE 802.11. Do kluczy o długości 40 albo 104 bitów odkładany jest wektor inicjujący IV o długości 24 bitów. Z racji za słabość tego wirus komputerowy co znaczy.
Definicja wap2:
Co to jest WAP2 - modyfikacja WPA, gdzie zamiast modyfikacji algorytmu RC4 używane jest szyfrowanie AES. Na jego potrzeby powstał protokół zwany CCMP wirus komputerowy krzyżówka.
Definicja WiFi (Wireless Fidelity):
Co to jest Fidelity) – zbiór standardów powstałych do budowy bezprzewodowych sieci komputerowych. Specjalnym zastosowaniem WiFi jest budowanie sieci lokalnych opartych na komunikacji radiowej a więc WLAN wirus komputerowy co to jest.
Definicja WAN (Wide Area Network):
Co to jest WAN (Wide Area Network) - sieć rozległa wirus komputerowy słownik.
Definicja Wskaźnik Projekcji:
Co to jest ustala odległość z jakiej możliwe jest uzyskanie ekranu o zadanym rozmiarze. Przykładowo projektor posiada parametr projekcji wynoszący 52”/2m. Znaczy to, iż przekątna wyświetlanego obrazu wirus komputerowy czym jest.

Czym jest Wirus komputerowy znaczenie w Słownik informatyka W .