Słownik WAP (Wi-Fi Protected Access) definicja. Czym jest następca WEP), z regularną zmianą kluczy.

Czy przydatne?

Definicja WAP (Wi-Fi Protected Access)

Co to znaczy WAP (WI-FI PROTECTED ACCESS): WAP (Wi-Fi Protected Access) - to jest algorytm szyfrowania (następca WEP), z regularną zmianą kluczy przez protokół (Temporary Key Integrity Protocol). Wykorzystuje również do sprawdzenia integralności, algorytm MIC

Definicja WAN (Wide Area Network):
Co to jest WAN (Wide Area Network) - sieć rozległa wap (wi-fi protected access) co znaczy.
Definicja WiFi (Wireless Fidelity):
Co to jest Fidelity) – zbiór standardów powstałych do budowy bezprzewodowych sieci komputerowych. Specjalnym zastosowaniem WiFi jest budowanie sieci lokalnych opartych na komunikacji radiowej a więc WLAN wap (wi-fi protected access) krzyżówka.
Definicja Wskaźnik Projekcji:
Co to jest ustala odległość z jakiej możliwe jest uzyskanie ekranu o zadanym rozmiarze. Przykładowo projektor posiada parametr projekcji wynoszący 52”/2m. Znaczy to, iż przekątna wyświetlanego obrazu wap (wi-fi protected access) co to jest.
Definicja Wirtualizacja Pamięci Masowych:
Co to jest pamięci masowych - uniezależnienie logicznej struktury danych od faktycznej struktury fizycznej. Dlatego w sposób dynamiczny i bardziej elastyczny możemy przeznaczać przestrzeń pamięci dla wap (wi-fi protected access) słownik.
Definicja WDS (Wireless Distribution System):
Co to jest Distribution Mechanizm) - to tryb pracy bezprzewodowego punktu dostępowego gdzie nadrzędny pkt. dostępowy, przekazuje pakiety do swoich klientów. Uzyskujemy w ten sposób bezprzewodowy most wap (wi-fi protected access) czym jest.

Czym jest WAP (Wi-Fi Protected Access znaczenie w Słownik informatyka W .