Słownik WAAS (Wide Area Augmentation System) definicja. Czym jest poprawek różnicowych.

Czy przydatne?

Definicja WAAS (Wide Area Augmentation System)

Co to znaczy WAAS (WIDE AREA AUGMENTATION SYSTEM): WAAS (Wide Area Augmentation Mechanizm) - mechanizm poprawek różnicowych umożliwiający ustalenie pozycji z dokładnością poniżej 3 metrów. Wykorzystuje dane z dodatkowych satelitów, powstał w pierwszej kolejności na potrzeby nawigacji lotniczej

Definicja Wskaźnik Projekcji:
Co to jest ustala odległość z jakiej możliwe jest uzyskanie ekranu o zadanym rozmiarze. Przykładowo projektor posiada parametr projekcji wynoszący 52”/2m. Znaczy to, iż przekątna wyświetlanego obrazu waas (wide area augmentation system) co znaczy.
Definicja WEP (Wired Equivalent Privacy):
Co to jest Equivalent Privacy) - typ szyfrowania transmisji bezprzewodowej IEEE 802.11. Do kluczy o długości 40 albo 104 bitów odkładany jest wektor inicjujący IV o długości 24 bitów. Z racji za słabość tego waas (wide area augmentation system) krzyżówka.
Definicja WDS (Wireless Distribution System):
Co to jest Distribution Mechanizm) - to tryb pracy bezprzewodowego punktu dostępowego gdzie nadrzędny pkt. dostępowy, przekazuje pakiety do swoich klientów. Uzyskujemy w ten sposób bezprzewodowy most waas (wide area augmentation system) co to jest.
Definicja WAP (Wi-Fi Protected Access):
Co to jest Protected Access) - to jest algorytm szyfrowania (następca WEP), z regularną zmianą kluczy przez protokół (Temporary Key Integrity Protocol). Wykorzystuje również do sprawdzenia integralności waas (wide area augmentation system) słownik.
Definicja WiFi (Wireless Fidelity):
Co to jest Fidelity) – zbiór standardów powstałych do budowy bezprzewodowych sieci komputerowych. Specjalnym zastosowaniem WiFi jest budowanie sieci lokalnych opartych na komunikacji radiowej a więc WLAN waas (wide area augmentation system) czym jest.

Czym jest WAAS (Wide Area Augmentation znaczenie w Słownik informatyka W .