Słownik UPS typu OFF-LINE definicja. Czym jest sprawdzaniu wejściowego napięcia i jeśli posiada ono.

Czy przydatne?

Definicja UPS typu OFF-LINE

Co to znaczy UPS TYPU OFF-LINE: UPS typu OFF-LINE - robota zasilacza tego typu bazuje na sprawdzaniu wejściowego napięcia i jeśli posiada ono odpowiednie wskaźniki, po przefiltrowaniu jest podawane na wyjście. W tym także czasie akumulator jest doładowywany, przetwornica zasilacza z kolei nie pracuje. W chwili wykrycia zaniku napięcia przetwornica jest uruchamiana a napięcie z niej dzięki przekaźnika kierowane jest na wyjście. Napięcie sieciowe i napięcie z pracy bateryjnej nie jest w żaden sposób zsynchronizowane co jest jedną z wad tego typu zasilaczy. Ten typ zasilaczy jest już praktycznie niestosowany

Definicja USB (Universal Serial Bus):
Co to jest Serial Bus – Uniwersalna Magistrala Szeregowa) - uniwersalny port komunikacyjny, następca portów szeregowego i równoległego. Przygotowany dzięki współpracy spółek Compaq, DEC, IBM, Intel i Microsoft ups typu off-line co to jest.
Definicja UPS Typu LINE-INTERACTIVE:
Co to jest INTERACTIVE - swą budową przypomina zasilacz off-line. Różnica bazuje jednak na tym aby uruchomienie przetwornicy było zsynchronizowane z siecią elektryczną. Dodatkowo przełączenie przekaźnika ups typu off-line definicja.
Definicja UPS (Uninterruptible Power Supply):
Co to jest UPS (Uninterruptible Power Supply) - urządzenie którego zadaniem jest nieprzerwane dostarczanie energii do urządzeń elektrycznych albo elektronicznych ups typu off-line co znaczy.
Definicja Urząd Certyfikacji (CA - Certificate Authority):
Co to jest CA - Certificate Authority) - jednostka odpowiedzialna za ustanowienie formuły do uwierzytelniania kluczy publicznych, należących do użytkowników albo innych CA. Działalność CA może obejmować ups typu off-line słownik.
Definicja UDP (User Datagram Protocol):
Co to jest Protocol) - część protokołu TCP/IP, używana do kontroli komunikatów i transmisji danych w sytuacjach, gdy nie jest wymagane potwierdzenie dostarczenia pakietów. W takim przypadku przesyłanie ups typu off-line znaczenie.

Czym jest UPS typu OFF-LINE znaczenie w Słownik informatyka U .