Słownik UPS typu OFF-LINE definicja. Czym jest sprawdzaniu wejściowego napięcia i jeśli posiada ono.

Czy przydatne?

Definicja UPS typu OFF-LINE

Co to znaczy UPS TYPU OFF-LINE: UPS typu OFF-LINE - robota zasilacza tego typu bazuje na sprawdzaniu wejściowego napięcia i jeśli posiada ono odpowiednie wskaźniki, po przefiltrowaniu jest podawane na wyjście. W tym także czasie akumulator jest doładowywany, przetwornica zasilacza z kolei nie pracuje. W chwili wykrycia zaniku napięcia przetwornica jest uruchamiana a napięcie z niej dzięki przekaźnika kierowane jest na wyjście. Napięcie sieciowe i napięcie z pracy bateryjnej nie jest w żaden sposób zsynchronizowane co jest jedną z wad tego typu zasilaczy. Ten typ zasilaczy jest już praktycznie niestosowany

Definicja UTM (Unified Threat Management):
Co to jest Management) - to jest urządzenie zapewniające pełną ochronę sieci na styku sieci lokalnej z Internetem. Zawiera wszystkie przedmioty konieczne do skutecznej ochrony: firewall korporacyjny, mechanizm ups typu off-line co znaczy.
Definicja USB (Universal Serial Bus):
Co to jest Serial Bus – Uniwersalna Magistrala Szeregowa) - uniwersalny port komunikacyjny, następca portów szeregowego i równoległego. Przygotowany dzięki współpracy spółek Compaq, DEC, IBM, Intel i Microsoft ups typu off-line krzyżówka.
Definicja UVP (Under Voltage Protection):
Co to jest Protection) - zabezpiecza przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych. Jest spotykane znacząco rzadziej niż OVP, gdyż zbyt niskie napięcie nie uszkadza zasilanych podzespołów, może jednak ups typu off-line co to jest.
Definicja Upload:
Co to jest Upload - wysyłanie plików albo innych danych ups typu off-line słownik.
Definicja USB 3.0:
Co to jest wysłużonego już standardu USB 2.0, będącego fundamentalnym portem komunikacyjnym ostatnich kilku lat. W roku 2007 Intel zaczął prace nad USB 3.0 o teoretycznym transferze 5 Gb/s co daje 10 krotny ups typu off-line czym jest.

Czym jest UPS typu OFF-LINE znaczenie w Słownik informatyka U .