Słownik TTL (Time To Live) definicja. Czym jest TTL (Time To Live) - czas życia pakietu albo innych.

Czy przydatne?

Definicja TTL (Time To Live)

Co to znaczy TTL (TIME TO LIVE): TTL (Time To Live) - czas życia pakietu albo innych danych

Definicja TKIP (Temporal Key Integrity Protocol):
Co to jest Integrity Protocol) - protokół szyfrowania używany w standardzie WPA. Wykorzystuje do szyfrowania algorytm RC4, a wyższy poziom bezpieczeństwa osiągnięto między innymi przez haszowanie wektora ttl (time to live) co znaczy.
Definicja TRIM:
Co to jest polecenie pozwalające systemowi operacyjnemu określić nieużywane bloki pamięci, pozostawione po usuniętych plikach. Ma to spore znaczenie w razie dysków SSD, które tracą na wydajności w razie ttl (time to live) krzyżówka.
Definicja TIFF (Time To First Fix):
Co to jest Fix) - czas potrzebny dla odbiornika GPS do pierwszego określenia pozycji po uruchomieniu. Wynosi on zazwyczaj ok. 1 minuty. Im krótszy czas potrzebny na określenie pozycji, tym lepiej ttl (time to live) co to jest.
Definicja TFTP (Trivial File Transfer Protocol):
Co to jest Transfer Protocol) - prosty protokół transferu plików. To jest niezależna od mechanizmu operacyjnego sposób transmisji plików pomiędzy komputerami połączonymi dzięki protokołu TCP/IP. Od protokołu ttl (time to live) słownik.
Definicja TCP/IP (Transmission Control Protocol/Internet Protocol):
Co to jest Transmission Control Protocol/Internet Protocol) - para protokołów, które wspólnie z własnym zestawem narzędzi stanowią podstawę sieci Internet. Rozwiązanie to zostało po raz pierwszy przygotowane na ttl (time to live) czym jest.

Czym jest TTL (Time To Live znaczenie w Słownik informatyka T .