Słownik SQL (Structured Query Language) definicja. Czym jest zapytaniach wykorzystywany do.

Czy przydatne?

Definicja SQL (Structured Query Language)

Co to znaczy SQL (STRUCTURED QUERY LANGUAGE): SQL (Structured Query Language) - język oparty na zapytaniach wykorzystywany do wyszukiwania informacji w bazach danych. Jego pierwowzór SEQUEL (structured English query language) został zaprojektowany poprzez IBM w 1974 roku. Pierwsza zaś wersja SQL została komercyjnie zastosowana poprzez Oracle Corporation w 1979 roku. Historycznie SQL był ulubionym językiem programowania baz danych na superkomputerach i komputerach typu mainframe. Jednak z biegiem czasu został także zaadoptowany do użytku w tańszych komputerach z racji, że współpracuje z rozproszonymi bazami danych. Standard SQL był kilkakrotnie uaktualniany i cały czas dochodzi do niego sporo rozszerzeń

Definicja SEM (Search Engine Marketing):
Co to jest SEM (Search Engine Marketing) - mechanizm promowania stron przez płatne linki sponsorowane sql (structured query language) co to jest.
Definicja SEO (Search Engine Optimization):
Co to jest Optimization) - szereg działań mających na celu osiągnięcie poprzez daną stronę/serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz sql (structured query language) definicja.
Definicja SA (Selective Availability):
Co to jest SA (Selective Availability) - ograniczanie dokładności sygnału GPS, funkcja wyłączona od 2 maja 2000r., ograniczała dokładność określania pozycji do kilkuset metrów sql (structured query language) co znaczy.
Definicja SSID (Service Set IDentifier):
Co to jest IDentifier) - identyfikator przypisany każdemu urządzeniu dostępowemu w sieciach WiFi. Złożona jest z maksymalnie 32 znaków, i dodawany jest do nagłówków pakietów wysyłanych poprzez bezprzewodową sql (structured query language) słownik.
Definicja Secure Digital EXtended Capacity (SDXC):
Co to jest eXtended Capacity (SDXC) - karta SD o dużej pojemności, ponad 32 GB a maksymalnie 2 TB. Używany mechanizm plików to exFAT, transfer jak na razie to 104 MB/s a docelowo do 300 MB/s. Wymiary: 24x32x2,1 sql (structured query language) znaczenie.

Czym jest SQL (Structured Query znaczenie w Słownik informatyka S .