Słownik SQL (Structured Query Language) definicja. Czym jest zapytaniach wykorzystywany do.

Czy przydatne?

Definicja SQL (Structured Query Language)

Co to znaczy SQL (STRUCTURED QUERY LANGUAGE): SQL (Structured Query Language) - język oparty na zapytaniach wykorzystywany do wyszukiwania informacji w bazach danych. Jego pierwowzór SEQUEL (structured English query language) został zaprojektowany poprzez IBM w 1974 roku. Pierwsza zaś wersja SQL została komercyjnie zastosowana poprzez Oracle Corporation w 1979 roku. Historycznie SQL był ulubionym językiem programowania baz danych na superkomputerach i komputerach typu mainframe. Jednak z biegiem czasu został także zaadoptowany do użytku w tańszych komputerach z racji, że współpracuje z rozproszonymi bazami danych. Standard SQL był kilkakrotnie uaktualniany i cały czas dochodzi do niego sporo rozszerzeń

Definicja SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza):
Co to jest Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) - technologia pozwalająca na równoczesną pracę dwóch albo więcej kart graficznych. Aktualnie użytkowana poprzez firmę NVIDIA. W skrócie bazuje ona na sql (structured query language) co znaczy.
Definicja SERP (Search Engine Results Page):
Co to jest Results Page) - strona przedstawiająca wyniki wyszukiwania dla naszego zapytania. Wyniki podawane są w kolejności od w najwyższym stopniu trafnego (wg wyszukiwarki). Działania mające na celu poprawę sql (structured query language) krzyżówka.
Definicja SLIP (Serial Line Internet Protocol):
Co to jest Internet Protocol) - protokół pozwalający na dostęp do sieci Internet przez łącze szeregowe (modem). Protokół ten umieszcza dane TCP/IP w szczególnych ramkach i kontroluje ich transmisję po sql (structured query language) co to jest.
Definicja SAS (Serial Attached SCSI):
Co to jest Attached SCSI) - następca interfejsu komunikacyjnego SCSI, stosowany zwłaszcza do podłączania dysków twardych, napędów optycznych, streamerów i tym podobne Bliźniaczą technologią jest SATA poprzez co sql (structured query language) słownik.
Definicja SSL (Secure Sockets Layer):
Co to jest Layer) - stworzony poprzez Netscape w 1994 roku typ protokołu do przesyłania zaszyfrowanych danych poprzez Internet. SSL oferuje bezpieczne połączenie między serwerem a klientem. W 1996 roku sql (structured query language) czym jest.

Czym jest SQL (Structured Query znaczenie w Słownik informatyka S .