Słownik SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA) definicja. Czym jest następca.

Czy przydatne?

Definicja SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA)

Co to znaczy SATA (SERIAL ADVANCED TECHNOLOGY ATTACHMENT, SERIAL ATA): SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA) - następca magistrali równoległej ATA a więc szeregowa magistrala komputerowa. Przeważnie używana do podłączenia twardych dysków i napędów optycznych. Dzięki opracowaniu mniejszych i bardziej elastycznych przewodów poprawiły się warunki chłodzenia wewnątrz obudowy. W obecnej chwili dostępna jest trzecia generacja SATA o przepustowości 6 Gb/s. Dyski SATA mogą również poprawnie współpracować z kontrolerem SAS

Definicja SAS (Serial Attached SCSI):
Co to jest Attached SCSI) - następca interfejsu komunikacyjnego SCSI, stosowany zwłaszcza do podłączania dysków twardych, napędów optycznych, streamerów i tym podobne Bliźniaczą technologią jest SATA poprzez co sata (serial advanced technology attachment, serial ata) co znaczy.
Definicja Secure Digital High Capacity Micro (MICROSDHC):
Co to jest Capacity Micro (MICROSDHC) - funkcjonuje również pod nazwą Trans Flash to pojemniejsza odmiana kart microSD. Powszechnie użytkowana w telefonach komórkowych z racji na własne niewielkie wymiary sata (serial advanced technology attachment, serial ata) krzyżówka.
Definicja StarForce:
Co to jest najlepszych zabezpieczeń. Chronione płyty zawierają 24-bitowy klucz, który jest zapisywany tylko raz, w chwili pierwszego uruchomienia programu. Weryfikacji oryginalności nośnika dokonuje się sata (serial advanced technology attachment, serial ata) co to jest.
Definicja SA (Selective Availability):
Co to jest SA (Selective Availability) - ograniczanie dokładności sygnału GPS, funkcja wyłączona od 2 maja 2000r., ograniczała dokładność określania pozycji do kilkuset metrów sata (serial advanced technology attachment, serial ata) słownik.
Definicja Secure Digital (SD):
Co to jest bardzo dostępny rodzaj kart pamięci, przygotowany poprzez spółki Panasonic, SanDisk i Toshiba w 2000 roku. Jej odmianą jest karta SDHC, która charakteryzuje się większa pojemnością i systemem sata (serial advanced technology attachment, serial ata) czym jest.

Czym jest SATA (Serial Advanced znaczenie w Słownik informatyka S .