Słownik SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA) definicja. Czym jest następca.

Czy przydatne?

Definicja SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA)

Co to znaczy SATA (SERIAL ADVANCED TECHNOLOGY ATTACHMENT, SERIAL ATA): SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA) - następca magistrali równoległej ATA a więc szeregowa magistrala komputerowa. Przeważnie używana do podłączenia twardych dysków i napędów optycznych. Dzięki opracowaniu mniejszych i bardziej elastycznych przewodów poprawiły się warunki chłodzenia wewnątrz obudowy. W obecnej chwili dostępna jest trzecia generacja SATA o przepustowości 6 Gb/s. Dyski SATA mogą również poprawnie współpracować z kontrolerem SAS

Definicja SLIP (Serial Line Internet Protocol):
Co to jest Internet Protocol) - protokół pozwalający na dostęp do sieci Internet przez łącze szeregowe (modem). Protokół ten umieszcza dane TCP/IP w szczególnych ramkach i kontroluje ich transmisję po sata (serial advanced technology attachment, serial ata) co to jest.
Definicja SafeDisc:
Co to jest zabezpiecza plik wykonywalny przez dodanie nieczytelnych bitów do losowo wybranych sektorów. W trakcie próby skopiowania płyty napęd, napotykając nieczytelne sektory, przerywa mechanizm odczytu sata (serial advanced technology attachment, serial ata) definicja.
Definicja SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza):
Co to jest Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) - technologia pozwalająca na równoczesną pracę dwóch albo więcej kart graficznych. Aktualnie użytkowana poprzez firmę NVIDIA. W skrócie bazuje ona na sata (serial advanced technology attachment, serial ata) co znaczy.
Definicja SPD (Serial Presence Detect):
Co to jest Presence Detect) - to chip w module pamięci przechowujący m. in. informację o timingach. BIOS płyty głównej korzystając z tych informacji dobiera odpowiednie wskaźniki pracy modułów pamięci sata (serial advanced technology attachment, serial ata) słownik.
Definicja StarForce:
Co to jest najlepszych zabezpieczeń. Chronione płyty zawierają 24-bitowy klucz, który jest zapisywany tylko raz, w chwili pierwszego uruchomienia programu. Weryfikacji oryginalności nośnika dokonuje się sata (serial advanced technology attachment, serial ata) znaczenie.

Czym jest SATA (Serial Advanced znaczenie w Słownik informatyka S .