Słownik SafeDisc definicja. Czym jest nieczytelnych bitów do losowo wybranych sektorów. W trakcie.

Czy przydatne?

Definicja Safedisc

Co to znaczy SAFEDISC: SafeDisc - zabezpiecza plik wykonywalny przez dodanie nieczytelnych bitów do losowo wybranych sektorów. W trakcie próby skopiowania płyty napęd, napotykając nieczytelne sektory, przerywa mechanizm odczytu

Definicja SCP (Short Circuit Protection):
Co to jest Protection) - to jest zabezpieczenie przeciwzwarciowe, po wykryciu zwarcia odłącza zasilacz. Za zwarcie przyjmuje się opór mniejszy niż 0,1Ω. Zasilacz musi posiadać to zabezpieczenie safedisc co znaczy.
Definicja SEM (Search Engine Marketing):
Co to jest SEM (Search Engine Marketing) - mechanizm promowania stron przez płatne linki sponsorowane safedisc krzyżówka.
Definicja SPD (Serial Presence Detect):
Co to jest Presence Detect) - to chip w module pamięci przechowujący m. in. informację o timingach. BIOS płyty głównej korzystając z tych informacji dobiera odpowiednie wskaźniki pracy modułów pamięci safedisc co to jest.
Definicja SLIP (Serial Line Internet Protocol):
Co to jest Internet Protocol) - protokół pozwalający na dostęp do sieci Internet przez łącze szeregowe (modem). Protokół ten umieszcza dane TCP/IP w szczególnych ramkach i kontroluje ich transmisję po safedisc słownik.
Definicja SQL (Structured Query Language):
Co to jest Query Language) - język oparty na zapytaniach wykorzystywany do wyszukiwania informacji w bazach danych. Jego pierwowzór SEQUEL (structured English query language) został zaprojektowany poprzez IBM w safedisc czym jest.

Czym jest SafeDisc znaczenie w Słownik informatyka S .