Słownik S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) definicja. Czym jest.

Czy przydatne?

Definicja S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology)

Co to znaczy S.M.A.R.T. (SELF-MONITORING, ANALYSIS AND REPORTING TECHNOLOGY): S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) - rodzaj oprogramowania dla dysków twardych, umożliwiający automatyczne monitorowanie stanu technicznego dysku i ostrzegający o ewentualnych problemach. S.M.A.R.T. po raz pierwszy został zaimplementowany w 1997 roku w standardzie ATA-3

Definicja SSL (Secure Sockets Layer):
Co to jest Layer) - stworzony poprzez Netscape w 1994 roku typ protokołu do przesyłania zaszyfrowanych danych poprzez Internet. SSL oferuje bezpieczne połączenie między serwerem a klientem. W 1996 roku s.m.a.r.t. (self-monitoring, analysis and reporting technology) co znaczy.
Definicja SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza):
Co to jest Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) - technologia pozwalająca na równoczesną pracę dwóch albo więcej kart graficznych. Aktualnie użytkowana poprzez firmę NVIDIA. W skrócie bazuje ona na s.m.a.r.t. (self-monitoring, analysis and reporting technology) krzyżówka.
Definicja SAS (Serial Attached SCSI):
Co to jest Attached SCSI) - następca interfejsu komunikacyjnego SCSI, stosowany zwłaszcza do podłączania dysków twardych, napędów optycznych, streamerów i tym podobne Bliźniaczą technologią jest SATA poprzez co s.m.a.r.t. (self-monitoring, analysis and reporting technology) co to jest.
Definicja SafeDisc:
Co to jest zabezpiecza plik wykonywalny przez dodanie nieczytelnych bitów do losowo wybranych sektorów. W trakcie próby skopiowania płyty napęd, napotykając nieczytelne sektory, przerywa mechanizm odczytu s.m.a.r.t. (self-monitoring, analysis and reporting technology) słownik.
Definicja Secure Digital EXtended Capacity (SDXC):
Co to jest eXtended Capacity (SDXC) - karta SD o dużej pojemności, ponad 32 GB a maksymalnie 2 TB. Używany mechanizm plików to exFAT, transfer jak na razie to 104 MB/s a docelowo do 300 MB/s. Wymiary: 24x32x2,1 s.m.a.r.t. (self-monitoring, analysis and reporting technology) czym jest.

Czym jest S.M.A.R.T. (Self-Monitoring znaczenie w Słownik informatyka S .