Słownik Przyjazne linki (friendly links) definicja. Czym jest znaki z obszaru ([a-z], [0-9.

Czy przydatne?

Definicja Przyjazne linki (friendly links)

Co to znaczy PRZYJAZNE LINKI (FRIENDLY LINKS): Przyjazne linki (friendly links) - linki zawierające tylko znaki z obszaru ([a-z], [0-9], [-], [.], [/]). Przeważnie link taki tworzony jest z tematu przewodniego danej strony. Pomija się również coraz częściej rozszerzenie występujące przeważnie w formie (.html)

Definicja Plik (File):
Co to jest zestaw bajtów, znajdujący się na ustalonym urządzeniu (zazwyczaj to jest dysk, pamięć przenośna i tym podobne). Plik może zawierać kod źródłowy, binarny kod wykonywalny kod skryptu albo dane przyjazne linki (friendly links) co znaczy.
Definicja PPP (Point-To-Point Protocol):
Co to jest PPP (Point-to-Point Protocol) - protokół, pozwalający na transmisję danych w sieci Internet z wykorzystaniem łącza szeregowego (modemu przyjazne linki (friendly links) krzyżówka.
Definicja p2m (peer2mail):
Co to jest to sposób zamiany plików przez zastosowanie bezpłatnych skrzynek pocztowych o dużej pojemności. Na te skrzynki anonimowi użytkownicy wysyłają filmy i muzykę. By pobrać dany zasób wystarczy znać login przyjazne linki (friendly links) co to jest.
Definicja POI (Points At Interest):
Co to jest POI (Points at Interest) - punkty zainteresowania, obiekty o określonej funkcjonalności zapisane w danych map nawigacyjnych - hotele, stacje benzynowe, bankomaty, fotoradary atrakcje turystyczne itp przyjazne linki (friendly links) słownik.
Definicja POSIX (Portable Operating System Interface):
Co to jest Operating Mechanizm Interface) - znaczy przenośny interfejs mechanizmu operacyjnego, UNIX. To jest ogólna nazwa standardów mechanizmów otwartych zbudowanych na bazie UNIX-a, których stworzenie należy przyjazne linki (friendly links) czym jest.

Czym jest Przyjazne linki (friendly znaczenie w Słownik informatyka P .