Słownik POI (Points at Interest) definicja. Czym jest o określonej funkcjonalności zapisane w.

Czy przydatne?

Definicja POI (Points at Interest)

Co to znaczy POI (POINTS AT INTEREST): POI (Points at Interest) - punkty zainteresowania, obiekty o określonej funkcjonalności zapisane w danych map nawigacyjnych - hotele, stacje benzynowe, bankomaty, fotoradary atrakcje turystyczne itp

Definicja Przyjazne Linki (Friendly Links):
Co to jest friendly links) - linki zawierające tylko znaki z obszaru ([a-z], [0-9], [-], [.], [/]). Przeważnie link taki tworzony jest z tematu przewodniego danej strony. Pomija się również coraz częściej poi (points at interest) co znaczy.
Definicja Podświetlanie LED:
Co to jest każdy wyświetlacz LCD jest podświetlany od wewnątrz, by wyświetlany poprzez niego obraz był widoczny. Wykorzystanie do tego diod LED pozwala na polepszenie jakości odwzorowania kolorów, powiększenie poi (points at interest) krzyżówka.
Definicja Pamięć USB:
Co to jest stosowane nazwy: pendrive, usb pendrive, flashdrive, flashdrive usb, flash disk, USB-Stick, flash memory stick pendrive) - przenośna pamięć zbudowana z nieulotnych kości pamięci Flash EEPROM poi (points at interest) co to jest.
Definicja POSIX (Portable Operating System Interface):
Co to jest Operating Mechanizm Interface) - znaczy przenośny interfejs mechanizmu operacyjnego, UNIX. To jest ogólna nazwa standardów mechanizmów otwartych zbudowanych na bazie UNIX-a, których stworzenie należy poi (points at interest) słownik.
Definicja PCI Express (Peripheral Component Interconnect Express):
Co to jest Peripheral Component Interconnect Express) - w skrócie PCI-E albo PCI-Ex, następca wysłużonych kontrolerów PCI i AGP. Prace nad jego stworzeniem rozpoczęły spółki Intel, Dell, IBM i HP. Magistrala ta poi (points at interest) czym jest.

Czym jest POI (Points at Interest znaczenie w Słownik informatyka P .