Słownik POI (Points at Interest) definicja. Czym jest o określonej funkcjonalności zapisane w.

Czy przydatne?

Definicja POI (Points at Interest)

Co to znaczy POI (POINTS AT INTEREST): POI (Points at Interest) - punkty zainteresowania, obiekty o określonej funkcjonalności zapisane w danych map nawigacyjnych - hotele, stacje benzynowe, bankomaty, fotoradary atrakcje turystyczne itp

Definicja Pamięć USB:
Co to jest stosowane nazwy: pendrive, usb pendrive, flashdrive, flashdrive usb, flash disk, USB-Stick, flash memory stick pendrive) - przenośna pamięć zbudowana z nieulotnych kości pamięci Flash EEPROM poi (points at interest) co to jest.
Definicja PGP (Pretty Good Privacy):
Co to jest Privacy) - metoda szyfrowania informacje przygotowana poprzez Philipa Zimmermana. PGP z racji na własną łatwość użycia i darmowe rozpowszechnianie jest jednym z najpowszechniejszych sposobów ochrony poi (points at interest) definicja.
Definicja Przyjazne Linki (Friendly Links):
Co to jest friendly links) - linki zawierające tylko znaki z obszaru ([a-z], [0-9], [-], [.], [/]). Przeważnie link taki tworzony jest z tematu przewodniego danej strony. Pomija się również coraz częściej poi (points at interest) co znaczy.
Definicja PPP (Point-To-Point Protocol):
Co to jest PPP (Point-to-Point Protocol) - protokół, pozwalający na transmisję danych w sieci Internet z wykorzystaniem łącza szeregowego (modemu poi (points at interest) słownik.
Definicja POSIX (Portable Operating System Interface):
Co to jest Operating Mechanizm Interface) - znaczy przenośny interfejs mechanizmu operacyjnego, UNIX. To jest ogólna nazwa standardów mechanizmów otwartych zbudowanych na bazie UNIX-a, których stworzenie należy poi (points at interest) znaczenie.

Czym jest POI (Points at Interest znaczenie w Słownik informatyka P .