Słownik Plik (file) definicja. Czym jest urządzeniu (zazwyczaj to jest dysk, pamięć przenośna i tym.

Czy przydatne?

Definicja File Plik

Co to znaczy PLIK (FILE): Plik (file) - zestaw bajtów, znajdujący się na ustalonym urządzeniu (zazwyczaj to jest dysk, pamięć przenośna i tym podobne). Plik może zawierać kod źródłowy, binarny kod wykonywalny kod skryptu albo dane

Definicja Pamięć Podręczna (Cache):
Co to jest cache) - wydzielona część pamięci RAM albo szczególny podsystem pamięci. Przechowywane są w niej przeważnie używane dane. Zaletą tego rodzaju pamięci jest w pierwszej kolejności prędkość dostępu plik (file) co to jest.
Definicja PFC (Power Factor Correction):
Co to jest Correction, korekcja współczynnika mocy) – układy użytkowane w różnego rodzaju zasilaczach sieciowych (m. in. komputerowych, zasilaczach UPS). Ich zadanie bazuje na korekcji przesunięcia fazowego plik (file) definicja.
Definicja PGP (Pretty Good Privacy):
Co to jest Privacy) - metoda szyfrowania informacje przygotowana poprzez Philipa Zimmermana. PGP z racji na własną łatwość użycia i darmowe rozpowszechnianie jest jednym z najpowszechniejszych sposobów ochrony plik (file) co znaczy.
Definicja Pamięć USB:
Co to jest stosowane nazwy: pendrive, usb pendrive, flashdrive, flashdrive usb, flash disk, USB-Stick, flash memory stick pendrive) - przenośna pamięć zbudowana z nieulotnych kości pamięci Flash EEPROM plik (file) słownik.
Definicja Podświetlanie LED:
Co to jest każdy wyświetlacz LCD jest podświetlany od wewnątrz, by wyświetlany poprzez niego obraz był widoczny. Wykorzystanie do tego diod LED pozwala na polepszenie jakości odwzorowania kolorów, powiększenie plik (file) znaczenie.

Czym jest Plik (file znaczenie w Słownik informatyka P .