Słownik OPP (Over Power Protection) definicja. Czym jest przeciążeniem całego urządzenia (nie.

Czy przydatne?

Definicja OPP (Over Power Protection)

Co to znaczy OPP (OVER POWER PROTECTION): OPP (Over Power Protection) - zabezpiecza przed przeciążeniem całego urządzenia (nie ograniczając się do poszczególnych linii). Inna nazwa tego zabezpieczenia to OLP - Over Load Protection

Definicja OTP (Over Temperature Protection):
Co to jest Temperature Protection) - zabezpiecza przed przekroczeniem zbyt wysokiej temp. i przegrzaniem zasilacza, regularnie powiązane z innym zabezpieczeniem OPP. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez opp (over power protection) co znaczy.
Definicja OSD (On-Screen Display):
Co to jest display) - wyświetlanie na ekranie monitora, telewizora parametrów pracy urządzenia takich jak głośność, kanał, czas i tym podobne Zmiana tych parametrów dzieje się przez pilota albo umieszczone na opp (over power protection) krzyżówka.
Definicja OLP (Over Load Protection):
Co to jest OLP (Over Load Protection) - zobacz OPP opp (over power protection) co to jest.
Definicja OVP (Over Voltage Protection):
Co to jest OVP (Over Voltage Protection) - chroni zasilane podzespoły przed zbyt wysokim napięciem mogącym się pojawić na linii zasilającej. Zabezpieczenie wymagane jest poprzez normę ATX12V opp (over power protection) słownik.
Definicja OCP (Over Current Protection):
Co to jest Protection) - zabezpiecza przed zbyt sporym prądem pobieranym z linii. Zapobiega to przeciążeniu stabilizatora, co mogłoby wywołać uszkodzenie zasilacza. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez normę opp (over power protection) czym jest.

Czym jest OPP (Over Power Protection znaczenie w Słownik informatyka O .