Słownik OLED (Organic Light-Emitting Diode) definicja. Czym jest elektroluminescencyjna LED.

Czy przydatne?

Definicja OLED (Organic Light-Emitting Diode)

Co to znaczy OLED (ORGANIC LIGHT-EMITTING DIODE): OLED (Organic Light-Emitting Diode) - dioda elektroluminescencyjna LED produkowana ze związków organicznych. Terminem tym nazywane są również wyświetlacze graficzne, oparte na tej technologii

Definicja OSD (On-Screen Display):
Co to jest display) - wyświetlanie na ekranie monitora, telewizora parametrów pracy urządzenia takich jak głośność, kanał, czas i tym podobne Zmiana tych parametrów dzieje się przez pilota albo umieszczone na oled (organic light-emitting diode) co znaczy.
Definicja OTP (Over Temperature Protection):
Co to jest Temperature Protection) - zabezpiecza przed przekroczeniem zbyt wysokiej temp. i przegrzaniem zasilacza, regularnie powiązane z innym zabezpieczeniem OPP. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez oled (organic light-emitting diode) krzyżówka.
Definicja OCP (Over Current Protection):
Co to jest Protection) - zabezpiecza przed zbyt sporym prądem pobieranym z linii. Zapobiega to przeciążeniu stabilizatora, co mogłoby wywołać uszkodzenie zasilacza. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez normę oled (organic light-emitting diode) co to jest.
Definicja ODM (Object Database Manager):
Co to jest ODM (Object Database Manager) - menadżer bazy danych obiektów oled (organic light-emitting diode) słownik.
Definicja OVP (Over Voltage Protection):
Co to jest OVP (Over Voltage Protection) - chroni zasilane podzespoły przed zbyt wysokim napięciem mogącym się pojawić na linii zasilającej. Zabezpieczenie wymagane jest poprzez normę ATX12V oled (organic light-emitting diode) czym jest.

Czym jest OLED (Organic Light-Emitting znaczenie w Słownik informatyka O .